Naga MarketsWindsor Brokers - webinaryWEBINARY z Comparic i Windsor Brokers.

W marcu 2017 kontynuujemy serię webinarów rozpoczętych jeszcze w czerwcu 2016 roku. Do naszego teamu dołączył Zbigniew Wieczorek ekspert Price Action. Tak samo jak podczas poprzednich webinarów każda osoba zarejestrowana otrzyma dostęp do nagrania. Spotykamy się co tydzień we wtorki o godz: 18:00.


TEMATY MARCOWYCH WEBINARÓW:


“Wsparcia/opory, linie trendu i prawo akcji-reakcji w tradingu.”

7 marzec 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: redaktor portalu Comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak.

Poziomy wsparcia i oporu oraz linie trendu to podstawowe elementy analizy technicznej wykorzystywane przez doświadczonych traderów na całym świecie. Ich odpowiednie wyznaczenie pozwala zdobyć przewagę na rynku i może determinować nasze zyski bądź straty. W trakcie webinaru omówione i przedstawione na żywym rynku zostaną różne metody wyznaczania tychże poziomów oraz linii. Podczas tego spotkania dowiesz się również czym jest prawo akcji-reakcji oraz jak dzięki prawidłowemu wyznaczeniu impulsów i korekt wyeliminować setupy narażone na zwiększone ryzyko.


“Przegląd wskaźników AT (RSI, MACD, itp.) oraz ich wartość w tradingu.”

14 marzec 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert analizy technicznej: Piotr Drabik.

W trakcie webinaru przyjrzymy się wielu wskaźnikom Analizy Technicznej. Mowa będzie m.in. o: RSI, MACD, średnich kroczących, liniach trendu, wstędze Bollingera, Stochastiku, D’Tosc. Przyjrzymy się ich konfiguracji oraz jako będzie ona miała wpływ na późniejsze użycie wskaźnika. Odpowiemy również na pytanie czy można oprzeć trading o wskazania wskaźników.


“Formacja PIN BAR w analizie i tradingu Price Action.”

21 marzec 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert Price Action: dr Zbigniew Wieczorek.

Wiele systemów inwestycyjnych budowanych jest w oparciu o Price Action. Podczas webinaru przedstawiona zostanie typologia i morfologia kluczowej w PA formacji PIN BAR. Sama świeca to jednak za mało, gdyż kluczowe jest jej umiejscowienie na wykresie. Uczestnicy webinaru dowiedzą się jaką wagę ma lokacja PIN BAR-a w trendach i konsolidacjach. Całość przedstawiona zostanie w formie modelu na licznych przykładach z rynku.


“Jak krok po kroku wykonać AT oraz analizę wskaźników i oscylatorów.”

28 marzec 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: redaktor portalu Comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak.

Webinar składać się będzie z dwóch części: teoretycznej (prezentacja) oraz praktycznej (Platforma MT4). Najczęściej wykorzystywane narzędzia do wykonania analizy technicznej to wsparcia/opory, linie trendu, średnie kroczące, oscylatory. Jak poprawnie je wyznaczać i interpretować? Jaką rangę nadać poszczególnym z nich? Które sprawdzają się częściej, a które rzadziej? Tego wszystkiego dowiesz się podczas specjalnego webinaru a ponadto podczas spotkania poznasz gotowy model jak prawidłowo wykonać analizę techniczną krok po kroku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here