Naga MarketsWindsor Brokers - webinaryWEBINARY z Comparic i Windsor Brokers.

W lutym kontynuujemy nasz cykl rozpoczęty w czerwcu 2016 roku. Identycznie jak podczas poprzednich webinarów każda osoba zarejestrowana otrzyma dostęp do nagrania. Spotykamy się co tydzień we wtorki o godzinie 18:00.


Webinary, które odbędą się w lutym 2017 roku.


“Najtrudniejszy element tradingu – psychologia.”

7 luty 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert analizy technicznej: Piotr Drabik. Psychologia jest najtrudniejszym elementem do nauczenia przez każdego tradera. Osoby początkujące zupełnie nie przywiązują do tego wagi, natomiast doświadczeni traderzy poświęcają większość czasu właśnie psychologii. Podczas webinaru opisane będą problemy traderów, rozwiązania problemów oraz etapy rozwoju tradera, co umożliwi każdemu określenie jakie etapy rozwoju stoją przed nim.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Teoria boxów – kompletna strategia inwestycyjna.”

14 luty 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: redaktor portalu Comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak. Biorąc po uwagę wielkość boxów, ich impulsywność i proporcje względem siebie z dużym prawdopodobieństwem jesteśmy w stanie spekulować zarówno z trendem jak i przeciwko niemu. Podczas webinaru zostanie przedstawiona kompletna strategia inwestycyjna oparta o teorię boxów, PA oraz poziomy Fibonacciego.

“Błędy popełniane przez traderów w pierwszych 3 latach obecności na rynku.”

21 luty 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert analizy technicznej: Piotr Drabik. Rozwój tradera bywa długi i bolesny. W trakcie webinaru przedstawione zostaną 3 pierwsze lata kontaktu traderów z rynkiem oraz najczęstsze błędy jakie w tym okresie popełniają. Uczestnik będzie mógł odnieść zdobytą z webinaru wiedzę do własnych umiejętności i dzięki temu uniknąć błędów, które czyhają w przyszłości.

“Budowa systemu inwestycyjnego i przykłady gotowych systemów.”

28 luty 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert analizy technicznej: Piotr Drabik. Otwarcie pozycji jest tylko jednym z wielu elementów potrzebnych do stworzenia dobrze działającego systemu inwestycyjnego. Równie ważne, a nawet ważniejsze jest zarządzanie kapitałem, moment zamknięcia pozycji czy psychologia. W trakcie webinaru omówiona zostanie teoria budowy systemów inwestycyjnych oraz gotowe systemy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here