Naga MarketsComparic.pl wraz z brokerem opcji binarnych uTrader przygotował dla inwestorów zainteresowanych rynkiem opcji binarnych dwa darmowe webinary w miesiącu październiku. W ich trakcie będzie można zapoznać się od strony praktycznej z dwoma strategiami OB opisywanymi na łamach portalu.


Bollinger Bands M5 oraz ADX EMA

Strategie, o których mowa to:

Klikając w powyższe linki można zapoznać się ze wstępnym wprowadzeniem do tychże strategii, które zostaną od praktycznej strony rozwinięte w trakcie webinarów.

Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania. Jeżeli więc nie pasuje Ci data lub godzina spotkania, wystarczy się zarejestrować. Nagranie trafia następnie na maila i można je odtworzyć w wolnej chwili lub wrócić do niego, aby odświeżyć zdobytą wiedzę.

12 i 26 października o 20:00

Poniżej bezpośrednie linki pozwalające zapisać się do udziału w dwóch webinarach:

Bollinger Bands M5, 12 października, godzina 20:00  W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość poznania strategii inwestycyjnej Bollinger Bands M5 opartej o popularne Wstęgi Bollingera. Oprócz opisu wskaźnika, zaprezentowane zostaną zasady strategii, przykładowe wejścia na żywo oraz testy skuteczności podczas zawierania pozycji. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się jak filtrować sygnały przy wykorzystaniu innych popularnych wskaźników i podstawowych narzędzi analizy technicznej.

Webinar pomoże Ci odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Czym jest Wstęga Bollingera?
  • Jak można wykorzystać ją w handlu?
  • Jak wygląda strategia BB M5?
  • Jak identyfikować podstawowe formacje strategii BB M5?
  • Czy warto korzystać z niej w realnym tradingu?

BIORĘ UDZIAŁ

ADX EMA, czyli krótkoterminowe opcje binarne, 26 października, godzina 20:00 – W trakcie webinaru, uczestnicy zapoznają się z prostą strategią inwestowania na opcjach binarnych w krótkim terminie – ADX EMA, która wykorzystuje dwa popularne wskaźniki analizy technicznej. Narzędzie sprawdzi się doskonale szczególnie w przypadku początkujących, którzy poszukują prostych rozwiązań.

W trakcie webinaru dowiesz się:
  • Czym jest ADX oraz EMA
  • Jak połączyć ze sobą te dwa wskaźniki
  • Jak wygląda strategia ADX EMA dla OB
  • Jak rozgrywać sygnały CALL oraz PUT
  • Czym dodatkowo filtrować sygnały strategii

BIORĘ UDZIAŁ

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here