Naga MarketsBroker FX Grow rozgościł się już w Polsce na dobre i od kilku miesięcy w bliskiej współpracy z Comparic publikuje dla polskich inwestorów analizy giełdowe. Analizy można znaleźć na świeżo uruchomionej polskojęzycznej stronie brokera oraz na Facebooku.

FX Grow

Uruchomienie nowej witryny i proces jej powstawania skomentował dyrektor generalny Hassan Mazeh: „naszą wizją nowej strony była prostota. Umieszczenie poszukiwanych przez klientów elementów w miejsca, w które spodziewają się je znaleźć. Ta prosta zasada była głównym czynnikiem każdej decyzji, którą podjęliśmy w procesie projektowania strony. Stare powiedzenie czas to pieniądz jest bardzo trafne zwłaszcza dla traderów, którzy po prostu nie mogą marnować czasu na poszukiwanie informacji na stronie. Dlatego zebraliśmy wszystko czego potrzebują nasi klienci i umieściliśmy to tam gdzie spodziewają się to znaleźć”.

Zapoznaj się z odświeżoną ofertą brokera FxGrow i załóż rachunek!

Niezwykle przydatną funkcjonalnością nowej strony, do której dostęp mają wszyscy odwiedzający stronę brokera jest kalendarz makroekonomiczny. Oprócz faktu, że kalendarz nie jest okrojony i zawiera większą liczbę danych znaleźć można również ułatwienia. Filtr krajów, jak również przy danych pojawia się waga danego odczytu, a sama lista zawiera informacje o publicznych wystąpieniach członków banków centralnych.

makro

Już od przyszłego tygodnia broker rusza także z bezpłatnymi webinarami dla społeczności polskich traderów, szczegóły pierwszego webinaru poniżej.

Na temat pracy nad nową formą witryny wypowiedziała się również dyrektor marketingu Dagmara Handzlik: „jesteśmy bardzo dumni z naszej witryny, nad którą praca zajęła nam sporo czasu. Badania, które przeprowadziliśmy w połączeniu z opiniami użytkowników wpłynęły bezpośrednio na wygląd obecnej witryny i dadzą wiele korzyści zarówno obecnym jak i potencjalnym klientom. Dodanie nowych funkcji na stronie internetowej służy do zwiększenia naszej oferty w sektorze usług finansowych i stawia nas w dobrej kondycji na przyszłość”.


W następną środę 20 stycznia o godzinie 18:00 pierwszy z cyklu bezpłatnych webinarów

Skierowany nie tylko do początkujących inwestorów, ale również do tych bardziej doświadczonych, których wyniki inwestycyjne odbiegają od ich oczekiwań. Webinar zatytułowany jest: „JAK ZBUDOWAĆ ZYSKOWNY SYSTEM INWESTYCYJNY?”.

Podczas sesji szkoleniowej omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach
  • otwieranie pozycji
  • wstępne poziomy SL, TP
  • zarządzanie otwartą pozycją
  • zarządzanie kapitałemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here