Naga MarketsPomysłodawca portalu tylkopriceaction.pl, Zbigniew Wieczorek, wraz z Comparic.pl zaprasza serdecznie na najbliższe spotkanie webinarowe, które odbędzie się już 16 maja (wtorek) o godzinie 18:00. W jego trakcie poruszone zostaną zagadnienia horyzontalnych poziomów wsparć i oporów w Price Action.


Dlaczego powinieneś wziąć udział w seminarium online?

W trakcie webinaru dr Zbigniew Wieczorek wprowadzi uczestników w tajniki jednej z najbardziej wartościowych technik analizy rynku. Omówione zostaną sposoby na wyznaczanie i  modyfikację poziomów S/R (support/resistance, czyli wsparć i oporów), zasada przewagi wyższego interwału. Jak również typologia sygnałów Price Action związanych z poziomami S/R.

Te artykuły również Cię zainteresują
BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Przed webinarem warto zapoznać się również z jedną z ostatnich analiz wideo Zbigniewa Wieczorka, która rzuca więcej światła na jego podejście do Price Action:

Nie tylko teoria – spotkaj Z. Wieczorka osobiście

Zbigniew Wieczorek sam siebie określa jako miłośnika, teoretyka analizy i tradingu price action mocno zafascynowanego metodą Niala Fullera. Nie oznacza to jednak, że najbliższe spotkanie będzie poświęcone jedynie suchej teorii. W trakcie webinaru każde zagadnienie zostanie nie tylko dokładnie omówione, ale również przedstawione na żywych, rynkowych przykładach.

Osoby, które nie miały do tej pory okazji zapoznać się z twórczością dra Zbigniewa Wieczorka, mogą między innymi sprawdzić jego analizy lub przeczytać wywiad przeprowadzony przez Comparic.pl.

Traderzy zainteresowani spotkaniem ze Zbigniewem Wieczorkiem twarzą w twarz, mogą także dokonać rejestracji na bezpłatną konferencję XTB Trading Masterclass, która odbędzie się już 19 maja 2017 roku w Warszawie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here