Naga MarketsBroker Royal jako partner główny tegorocznej konferencji Invest Cuffs zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w najbliższą środę (13 marca) o godzinie 20:00. Tematem spotkania będzie konferencja Invest Cuffs, brokerzy oraz pomocne traderom narzędzia.


Plan spotkania

Przedstawiciele Royal w Polsce powiedzą o tym dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu, ale nie tylko. Dowiesz się bowiem, co kryje agenda tegorocznego Invest Cuffs, a także gdzie znaleźć stoisko brokera Royal Financial Trading.

Oprócz informacji związanych z największym wydarzeniem inwestycyjnym, na spotkaniu online dowiesz się więcej o brokerach. Jacy brokerzy działają na rynku, a także jak funkcjonują regulowani brokerzy. Jeśli jesteśmy już przy brokerach regulowanych, warto wiedzieć także jak sprawdzić brokera pod kątem regulacji, tu również pomocni będą przedstawiciele Royal, który odpowiedzą także na pytania słuchaczy.

Broker Royal dysponuje ciekawym pakietem narzędzi do popularnej wśród traderów platformy Meta Trader 4. Mowa o MT4 Accelerator w skład, którego wchodzą m.in. programy pomocne w badaniu korelacji, sentymentu traderów czy zarządzaniu transakcjami. Uczestnicząc w webinarze, zobaczysz jak narzędzia sprawdzają się “w akcji” na platformie.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższą środę (13 marca 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Maciej Wojciechowski oraz Robert Paluch. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.


ROYAL to elitarny zespół doświadczonych traderów i ekspertów w dziedzinie finansów, którzy w 2006 roku założyli firmę ROYAL z jednym założeniem: zaspokajanie potrzeb inwestorów. W tym celu ROYAL oferuje tysiącom osób na całym świecie odpowiednie narzędzia umożliwiające codzienne osiąganie sukcesów na rynkach finansowych. Poprzez ustalanie optymalnych warunków transakcyjnych i realizację dostosowanych do potrzeb klienta osobistych usług brokerskich oraz oferowanie klientom ścisłego wsparcia, nasza firma umożliwia odnoszenie sukcesów traderom takim jak Ty.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here