Naga Markets

Zapraszamy na niezwykły webinar, który odbędzie się już za kilka dni! Jeśli interesujesz się rynkiem towarowym i chcesz poznać prognozy na drugą połowę 2023 roku, to nadchodzące wydarzenie jest dla Ciebie. Dołącz do nas 25 maja o godzinie 18:00 i dowiedz się od Bogusza Kasowskiego, czego możemy spodziewać się na rynku towarowym w nadchodzących miesiącach.

  • Jak może zachować się rynek złota w perspektywie średnioterminowej?
  • Czy cena baryłki ropy będzie rosła czy spadała?
  • Dlaczego miesiące letnie mają tak duże znaczenie dla niektórych towarów?
  • DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEGO WEBINARU. Spotkanie odbędzie się 25.05.2023 o godzinie 18:00

Poznaj prognozy dla surowców na drugą połowę 2023 roku

Prowadzącym webinar będzie Bogusz Kasowski, ceniony specjalista ds. towarów w Purple Trading Hub. Bogusz to ekonomista, doświadczony inwestor i autor wielu popularnych blogów o inwestycjach. Jego wiedza i doświadczenie pomogą spojrzeć na przyszłość rynku towarowego z niezwykłą precyzją.Bogusz Julian Kasowski jest związany z inwestycjami od 2007 roku. Zaczynał od rynku nieruchomości, a następnie poszerzył swoje portfolio o papiery wartościowe, kontrakty terminowe i inne instrumenty pochodne.

DOŁĄCZ DO WEBINARU

Jesteście pewnie zaznajomieni z jego blogiem, programami na YouTube oraz artykułami na temat rynków towarowych. Bogusz od wielu lat specjalizuje się w podejściu statystycznym i inwestycjach opartych na analizie danych makroekonomicznych oraz inwestycjach surowcowych.

Miejsca są ograniczone, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisania się na to wydarzenie. Do zobaczenia na webinarze!

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułPoranek z rynkami – waluty, bitcoin, surowce, DAX oraz metale 24.05.2023 [WIDEO]
Następny artykułNadchodzi recesja! Jak niewypłacalność USA może uderzyć w zwykłych Amerykanów?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.