Naga MarketsJuż jutro o godzinie 20:00 odbędzie się webinar dotyczący wykorzystania platformy Metatrader 4 jako narzędzia do przeprowadzania analiz wykresów i poszukiwania okazji inwestycyjnych. Zapraszamy wszystkich początkujących traderów zainteresowanych inwestowaniem w instrumenty Forex spot, CDF i opcje binarne, jako że MT4 jest narzędziem uniwersalnym. Materia webinaru obejmować będzie podstawowe zagadnienia z obsługi platformy i przedstawienie narzędzi dostępnych do przeprowadzania analizy. Narzędzia zostaną jedynie przedstawione, jako że w kolejnych webinarach Łukasz Nowacki poświęci im więcej czasu.

Webinar organizowany jest przez portal Comparic.pl przy współpracy z brokerem uTrader i jest całkowicie DARMOWY. Po spotkaniu każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania! Jeżeli nie możesz więc wziąć udziału warto się zapisać, aby odebrać nagranie na maila.

Zapraszamy do rejestracji

ANALIZUJ RYNKI W OPARCIU O METATRADER4 – ODBIERZ DARMOWĄ WIEDZĘ

Jednocześnie prezentujemy nagranie z wcześniejszego szkolenia o podobnej tematyce – dzięki niemu dowiedzą się Państwo o czym będziemy rozmawiać. Zakres środowego szkolenia jednak zdecydowanie się różni:

Jednocześnie krótki materiał wideo prezentujący jak dodawać wskaźniki do platformy MT4:

Zapisz się również na pozostałe szkolenia – rozpiska dostępna aż do końca września!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here