Naga MarketsAuthor: Ken Teegardin, Creative Commons License
Author: Ken Teegardin, Creative Commons License

Zapraszamy wszystkich Państwa na webinar organizowany przez Comparic we współpracy z XM. Dzisiejszy kurs poprowadzi redaktor Comparic, Marcin Nowogórski. Celem spotkania będzie wprowadzenie Państwa w tematykę danych makroekonomicznych oraz wydarzeń fundamentalnych. Dlaczego są ważne w tradingu i jak do nich podejść, by nie narazić się na straty. Dane makroekonomiczne wprowadzają wiele zamieszania w umysłach traderów, a ich błędna interpretacja lub pochopne decyzje inwestycyjne na nich oparte mogą doprowadzić do strat.

Zapraszamy już o godzinie 19:00. Wejście przez ten link -> w zakładce ‚Webinary’Udział w webinarium jest całkowicie darmowy. Przeznaczone jest ono dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych.

Podczas spotkania omówimy rodzaje danych i najważniejsze odczyty, a także możliwe zachowania rynku. Powiemy także kiedy i dlaczego warto zwracać uwagę i jak interpretować te dane oraz wydarzenia fundamentalne. Środowisko makroekonomiczne szeroko oddziałuje na różne rynki w wielu wymiarach stymulując lub ograniczając przepływy kapitału, toteż ciężko całkowicie je ignorować będąc traderem.

Serdecznie zapraszamy!Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here