Naga Markets

Zapomnij o poszukiwaniu Złotego Graala wśród strategii inwestycyjnych na rynku Forex, ponieważ takiego idealnego rozwiązania nie ma. Istnieje jednak sposób, aby zbudować własną strategię, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom i pasować do Twojego stylu tradingu. Dołącz do nas 7 czerwca o godzinie 20:00. Przejdź z Arkiem Jóźwiakiem i Purple Trading przez osiem kroków, które pozwolą Ci stworzyć zyskowną strategię inwestycyjną.

  • Siedem etapów tworzenia zyskownej strategii inwestycyjnej
  • Jak dostosować trading do swojego trybu życia, a nie na odwrót
  • DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEGO WEBINARU. Spotkanie odbędzie się 07.06.2023 o godzinie 20:00

Odnajdź swój własny styl w tradingu

Jeśli jesteś zainteresowany rozwinięciem swoich umiejętności inwestycyjnych i chcesz poznać te kroki, mamy dla Ciebie doskonałą okazję. 7 czerwca 2023 o godzinie 20:00 rozpocznie się webinar prowadzony przez Arkadiusza Józwiaka, podczas którego dowiesz się, jak stworzyć swoją własną strategię inwestycyjną.DOŁĄCZ DO WEBINARU

W trakcie tego wydarzenia zostaną omówione siedem etapów tworzenia zyskownej strategii inwestycyjnej. Będziesz mógł dowiedzieć się, jak dostosować trading do swojego trybu życia, aby pasował do Twoich codziennych obowiązków i preferencji.

Miejsca są ograniczone, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisania się na to wydarzenie. Do zobaczenia na webinarze!

Obecnie istnieje wiele źródeł informacji, publikacji i szkoleń oferujących gotowe strategie inwestycyjne. Niektóre z nich są dostępne bezpłatnie, podczas gdy za inne trzeba zapłacić. Każda z tych strategii może mieć różny stopień agresywności lub konserwatywności. Wszystko to dostępne jest online, co oznacza, że nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zdobyć różne strategie!

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.