Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleInwestorzy na rynkach finansowych zawsze zwracają uwagę na to, aby ich handlu towarzyszył zawsze wysoki współczynnik potencjalnego zysku do straty (R:R). Jednak czy jest to niezbędny element determinujący zyskowność w dłuższej perspektywie?

Portal Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar przedstawiający kluczowy element zarządzania ryzykiem portfela inwestycyjnego w innym świetle. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godzinie 18:00, a jego gospodarzem będzie Maksymilian Bączkowski.


Podczas wieczornego webinaru przekazana zostanie wiedza na temat podstawowego elementu zarządzania ryzykiem – wyliczaniem potencjalnego zysku do ryzyka. Prócz jednak klasycznego przedstawienia zagadnienia, poruszona zostanie krytyczna forma zmierzającego do uzyskania odpowiedzi na temat tego, czy sam stosunek zysku do ryzyka wystarczy, aby przekuć swoje szanse na wygraną?

W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Czym jest potencjalny stosunek zysku do ryzyka?
  • Jak traktować go w handlu?
  • Czy wysoki współczynnik zysku do ryzyka to klucz do sukcesu?

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas zagrań oraz handlu średnioterminowego – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here