Naga Markets

Web3 Devs Poland zaprasza na HackOnChain. Niepowtarzalna okazja do wejścia w świat web3Już za niecały miesiąc programiści, innowatorzy, studenci z całej Polski (i świata) łączą siły w celu rozwijania rewolucyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii blockchain.

HackOnChain odbędzie się już wkrótce

Niepowtarzalna okazja do poznania innych builderów, współpracy z ekspertami i powołonia do życia swojej wizji. A w przypadku wygranej, połączenia się z inwestorami i rozwijania swojego projektu jako startup.HackOnChain to hackathon organizowany przez największą społeczność web3 developerów w CEE  – Web3 Devs Poland, która sama w sobie liczy ponad 1100 członków.

Sam hackathon odbędzie się w Warszawie w dniach 26-28 maja 2023 r. Nie martwcie się jeśli nie macie drużyny albo nie wiecie jaki projekt budować. Zespół HackOnChain oraz mentorzy we wszystkim pomogą.

Podczas trzydniowej rywalizacji uczestnicy będą mieli okazję pracować w (maksymalnie 5-osobowych) zespołach i tworzyć innowacyjne rozwiązania. W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty i prelekcje ekspertów. Poprzednia edycja, która miała miejsce w Berlinie (23-24.11.2022) pokazała, że hackathon przyciąga specjalistów z różnych dziedzin, takich jak programowanie, design, marketing czy biznes.

Warto podkreślić, że hybrydowy format wydarzenia pozwoli uczestnikom na pracę zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Dzięki temu będzie ono dostępne dla osób z całego świata, co z pewnością wpłynie na różnorodność prezentowanych projektów i perspektyw.

Rejestracja na HackOnChain już się rozpoczęła, a liczba miejsc na event w Warszawie jest ograniczona do 150 osób. Tutaj możecie aplikować żeby zacząć budować przyszłość technologii blockchain razem z innymi innowatorami.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.