Naga MarketsMovie Games - logoGościem Dnia w Comparic24.TV podczas środowej transmisji programu Adama Rak był Mateusz Wcześniak, Prezes Zarządu Movie Games S.A., zeszłorocznego debiutanta na NewConnect, który przymierza się do startu notowań na głównym parkiecie GPW. W trakcie rozmowy Wcześniak porusza kwestię najnowszych produkcji studia, podejścia do potrzeb graczy oraz relacji inwestorskich.


Movie Games chce pojawić się na głównym parkiecie GPW

Prezes Movie Games porusza w rozmowie eksperckiej tematy dotyczące rynku gier komputerowych w Polsce oraz tworzonych przez polskie spółki tytułów, które są dostosowane do potrzeb rynku w globalnym wymiarze.

Gośc Adama Raka wyznaje ideę “kroku wcześniej” rozumiejąc przy tym, że gry są w XXI wieku najpopularniejszym środkiem komunikacji, umożliwiając dotarcie do odbiorców bez ograniczeń miejsca, ani czasu – promując w ten sposób nie tylko rozrywkę, ale też sztukę, czy wartościową historią.

„Zarząd Movie Games S.A. informuje, iż w dniu 6.05.2019 podjął uchwałę o rozpoczęciu działań zmierzających do dopuszczenia i wprowadzenia akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym” – informowała spółka w pierwszej części tego tygodnia. Więcej na ten temat zdradza Mateusz Wcześniak, prezes przedsiębiorstwa.

Movie Games zyskuje w środę 8 maja, ponad 2% na NewConnect i przesuwa się o kilkanaście punktów procentowych poniżej historycznych maksimów wyznaczanych w okolicach 33 złotych za akcję.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here