Naga MarketsTwarz Justina BennettaJustin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach oraz walutach. W ostatnim komentarzu autor wskazuje ważne poziomy dla pary NZD/USD oraz określa możliwe scenariusze na przyszłość.


Zobacz również: Co sprawia, że trading jest tak trudnym zajęciem? – Justin Bennett

Poziom 0.6620 punktem kierunkowym

Bennett zauważa, iż para NZD/USD po dwuletniej konsolidacji o wielkości 700 pipsów przebiła ważne wsparcie pod koniec czerwca br. Od tego czasu notowania pozostają w trendzie spadkowym tworząc niższe szczyty i dołki.

– Jednak struktura rynku zaczyna wyglądać bardziej obiecująco dla byków. Nie jestem jeszcze gotowy, aby stwierdzić przewagę kupujących, lecz wzorzec, który zmaterializował się pod koniec września, może wywołać odwrócenie – napisał Justin Bennett.

Mowa tu oczywiście o kanale spadkowym, w zakresie którego cena porusza się od czerwca.  W tym miesiącu para dotarła do minimum na poziomie 0.6430.

– Codzienne zamknięcie (Nowy York 17:00 EST) powyżej obszaru oporu 0.6620 może, przynajmniej tymczasowo, odwrócić tendencję spadkową, która rozpoczęła się w kwietniu. Powyżej 0.6620 znajduje się 0.6700, a następnie 0.6850 – dodaje autor.

Z drugiej strony brak zamknięcia powyżej 0.6620 utrzyma dominację rynkowych niedźwiedzi, a to z kolei pozwoli na test tegorocznych minimów.

Zobacz również: S&P500 pomiędzy dwoma kluczowymi poziomami – Justin Bennett

Wazny poziom na NZD/USD - Justin BennettConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here