Naga MarketsWawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce.

wawel-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje, że wieloletni trend wzrostowy przeszedł już do historii. Aktualna rzeczywistość to panujący od ponad 2 lat trend boczny. Obecnie z wielkim trudem bronione jest wsparcie w rejonie 860 zł czyli poziom dwóch ostatnich dołków. Zejście poniżej wsparcia powinno nieść negatywne konsekwencje w postaci spadków do kolejnych wsparć, a te mamy przy 800 oraz 700 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

wawel-d1

W piątek do godzin południowych sytuacja na wykresie dziennym wyglądała dość fatalnie tzn. nie było widać żadnej aktywności kupujących, którzy mieliby wybronić poziom poprzedniego dołka. Popołudniu sytuacja odmieniła się i ostatecznie dzień zakończyliśmy na prawie 6% plusie z obrotami najwyższymi w kończącym się miesiącu. Jeżeli więc nie był to jednorazowy wzrost i kupujący podchwycą piątkową inicjatywę to prawdopodobnie cena będzie rosnąć do linii trendu spadkowego. W jej okolicach mamy także opór 950 zł. W tym miejscu może okazać się na ile trwałe są piątkowe wzrosty. Jeżeli dojdzie do wybicia linii trendu, ruch wzrostowy ma szansę się rozwinąć.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – funt ponownie pod presją
Następny artykułZnamy już datę Brexitu!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here