Naga Marketsmasterclass-warszawaXTB Trading Masterclass to całodniowa konferencja, która odbędzie się w Warszawie 18 listopada 2016 roku w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre przy ul. Grzybowskiej 63.


Spotkaj się z Traderem21, Glinickim i Golińskim

Podczas konferencji na scenie pojawią się znane postacie ze świata tradingu, m.in. Trader 21, Rafał Glinicki czy Maciej Goliński. Podczas konferencji zostaną poruszone takie kwestie, jak analiza zachowania ceny, możliwości oferowane przez rynki finansowe, a także prezentacja strategii inwestycyjnych oraz platform transakcyjnych.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu to znakomita okazja do poznania innych praktyków rynku oraz wymiany doświadczeń inwestycyjnych. Co więcej, podczas konferencji w Warszawie, będzie miał miejsce Finał Live Tradingu, który jest zwieńczeniem tygodniowych zmagań uczestników konkursu tradingowego odbywającego się w dniach 14-18 listopada 2016 roku. 10 najlepszych uczestników będzie handlować na żywo, dzieląc się swoją wiedzą.

UDZIAŁ W KONFERENCJI

Uczestnictwo w konferencji jest całkowicie bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja – ilość miejsc jest ograniczona. Linki do zapisów znajdują się poniżej.

ZAPISY I HARMONOGRAM

Zapisy i pełen harmonogram wydarzenia można znaleźć tutaj – ZAPISZ SIĘ. Organizatorzy w związku z ogromnym zainteresowaniem informują, że zostały już ostatnie miejsca. Kto pierwszy ten lepszy!

BIORĘ UDZIAŁ!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here