Naga Marketswaren buffettWielu straciło już nadzieję. Jednak udało się! Warren Buffett zjadł legendarny już lunch z Justinem Sunem z TRON. Czy w jego wyniku stał się przy okazji fanem BTC?

Warto przypomnieć, że już kilka miesięcy temu Sun wylicytował lunch z Buffettem za ok. 4,5 mln USD. Wszystko w ramach akcji charytatywnej “Oracle of Omaha’s” – aukcji charytatywnej organizowanej przez Fundację Glide. Niestety potem termin spotkania był parokrotnie przekładany. Ponoć stały za tym problemy zdrowotne szefa TRON, ale też zapewne napięte grafiki obu panów. Wielu straciło już nadzieję.

Lunch

Zapewne, by uniknąć ingerencji fotoreporterów, dopiero teraz dowiadujemy się o tym, że 23 stycznia szef TRON spotkał się z Buffettem w prywatnym klubie w Nebrasce. Wśród gości byli także: założyciel Fundacji Litecoina, Charlie Lee, dyrektor finansowy Huobi, Chris Lee, szef Binance Charity Foundation, Helen Hai oraz CEO eToro, Yoni Assia.

Komentując lunch, Sun powiedział:

„To był naprawdę zaszczyt i jestem wdzięczny za kolację, mądrość i wizję pana Buffetta. Zawsze będę pamiętać jego życzliwość i wsparcie, i skorzystam z porad i wskazówek, aby uczynić TRON lepszym ekosystemem, współpracującym ze wszystkimi partnerami w przestrzeni blockchain i poza nią.”

Warren Buffett fanem BTC?

Sun twierdził od samego początku, że celem lunchu jest namówienie Buffetta na to, by ten zmienił swój stosunek do kryptowalut.

„Jak niektórzy z was mogą wiedzieć, dyrektor generalny Berkshire Hathaway powiedział publicznie, że nie widzi „unikalnej wartości” w bitcoinie, największej na świecie kryptowalucie. Wskazał jednak na potencjał tkwiący w blockchainie, podstawowej technologii stojącej za kryptowalutą. Patrzę na nadchodzący lunch z Buffettem jako na okazję do poszukiwania wzajemnego zrozumienia”

– mówił.

Czy się udało? Nie wiemy. To jednak wątpliwe, bowiem Buffett zasłynął z ogromnej wrogości do BTC. Nazywał kryptowalutę np. “trutką na szczury do kwadratu”.

Na lunch zaproszony był też prezydent Donald Trump, który także atakował kryptowaluty w swoim słynnym już tweecie. Polityk nie zjawił się jednak tego dnia na wydarzeniu.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here