Naga MarketsWarren Buffett krytykuje bitcoina (BTC), a jego wnuczka sprzedaje NFTWnuczka legendarnego inwestora i krytyka bitcoina (BTC) Warrena Buffetta twierdzi, że przyjęcie niezamiennych tokenów (NFT) utrzymało jej biznes artystyczny przy życiu podczas pandemii Covid-19.

Nicole Buffett sprzedaje kryptowalutowe NFT

W nowym wywiadzie dla Institutional Investor, Nicole Buffett mówi, że sprzedaż NFT utrzymała jej biznes na powierzchni i poszerzyła grono odbiorców w czasach, gdy nie można było realizować tradycyjnych wystaw i pokazów w galeriach.– NFT to tak naprawdę sztuka jako pieniądz, sztuka jako waluta, co oznacza większą dostępność dla artystów i dla ludzi, którzy chcą kupić sztukę. Wspaniale jest po prostu widzieć więcej oczu zwróconych na Twoją pracę – komentowała Buffett.

NFT są unikalnymi aktywami cyfrowymi zakodowanymi w blockchainie, które obejmują dzieła sztuki, karty kolekcjonerskie, klipy wideo, fotografie i inne przedmioty.

Pomimo utrzymywania przystępnych cen, aby zachęcić do zakupu również młodszych odbiorców, Buffett odnotowała wzrost dochodów, odkąd zaczęła sprzedawać wirtualne aktywa.

– Prawdopodobnie czterokrotnie zwiększyłam swoje dochody sprzedając moje prace w formie NFT. Chcę być dostępna. Chcę, aby ludzie mogli łatwo kupić moje dzieła i cieszyć się nimi – dodawała wnuczka legendarnego inwestora.

Najbardziej godne uwagi dzieła to kolekcja „Spirit Coins”, która miała pomóc ludziom w medytacji, oraz pierwszy na świecie hologramowy NFT, który przedstawia delfiny i został stworzony z okazji Dnia Ziemi. Wolumen transakcji w przypadku serii „spirytystycznych” tokenów przekracza obecnie 70 tys. dol.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: datawalk cena akcji | pko kurs akcji | pekao kurs | średni kurs franka | giełda livechat | jsw notowania | kirs dolara |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here