Naga MarketsWarren Buffett i 2 zdania, które pomogą Ci stać się lepszym inwestorem
Warren Buffett

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy  nowicjuszem w branży inwestycyjnej, każdy, kto ma pytania dotyczące świata inwestowania, w pewnym momencie zwróci się do Warrena Buffetta. Warren Buffett, prezes i dyrektor generalny Berkshire Hathaway osiągnął ogromny sukces na rynku akcyjnym i każda wypowiadana przez niego sentencja z uwagą powinna być rozważana przez inwestorów. Teraz „wyrocznia z Omaha” przypomina swoje słowa wypowiedziane po raz pierwszy w 2004 roku.

  • Rady Warrena Buffetta są jednymi z najbardziej cenionych przez inwestorów
  • Warren Buffett, prezes i dyrektor generalny Berkshire Hathaway przypomina słowa z 2004 roku
  • Wyrocznia z Omaha twierdzi, że zawsze można stać się lepszym inwestorem
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Warren Buffett: Otaczaj się lepszymi i mądrzejszymi ludźmi

Miliony ludzi z różnych środowisk – nie tylko inwestycyjnego, szukają porad u Warrena Buffetta. Nawet ci, którzy nie zawsze zgadzają się z jego wnioskami, poddają się jego ogromnemu wpływowi jako wyroczni z Omaha.Losy Buffetta śledzone są przez inwestorów od lat, a ponieważ legenda rynku akcyjnego lubi dzielić się radami, nie trzeba szukać daleko, by usłyszeć coś, co może całkowicie zmienić nasze podejście do handlu.

W roku 2004 podczas dorocznego spotkania Berkshire Hathaway w Omaha, w stanie Nebraska, Warre Buffett odpowiadał na pytania, kiedy jeden z uczniów zapytał legendę jaką radę mógłby udzielić młodemu pokoleniu inwestorów. Nie czekając długo Buffett stwierdził, że ponadczasową prawdą jest to, aby zadawać się z ludźmi lepszymi od siebie.

Lepiej zadawać się z ludźmi lepszymi od siebie. Wybierz sobie współpracowników, których zachowanie jest lepsze od twojego, a będziesz dążył w tym kierunku. – powiedział inwestor.

Największy inwestor naszych czasów często podejmował genialne decyzje dzięki mądremu inwestowaniu i otaczaniu się mentorami, nauczycielami i kolegami, którzy ukształtowali to, kim jest dzisiaj. W ten sposób dał wszystkim życiową lekcję na temat przyswajania cech i właściwości ludzi sukcesu, którzy wywyższają nas i czynią lepszymi jako liderzy, pracownicy i istoty ludzkie.

Chcąc skorzystać z rady Buffetta, aby stać się lepszym, pierwszym krokiem jest świadomy wybór zaangażowania ludzi znajdujących się dalej na ścieżce rozwoju, abyś mógł przyswoić sobie ich pozytywne nawyki sukcesu.

Jak sam mówił, są trzy typu ludzi, którymi warto się otaczać: tymi, którzy mają charakter – a nie tymi, którzy wielbieni są przez otoczenie, ludzi, którzy żyją według swoich wartości oraz tymi, którzy mają wokół siebie osoby gotowe do udzielenia wsparcia, kiedy tego potrzebują.

invest

Takie osoby mogą pozytywnie wpływać na dalszy rozwój każdego, ale warto przy tym pamiętać, aby być gotowym na przyjmowanie życiowych lekcji.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here