Naga Markets

Warimpex rozpoczął budowę  Mogilska 35 Office w KrakowieWarszawa, 16.12.2021 (ISBnews) – Warimpex rozpoczął budowę biurowca Mogilska 35 Office w Krakowie, o powierzchni ok. 11 tys. m2 z terminem oddania budynku przewidzianym na I połowę 2023 r., podała spółka.

“Po sukcesie w komercjalizacji Mogilska 43 Office, firma Warimpex rozpoczęła prace budowlane w sąsiedztwie. Nowy biurowiec stanie pod adresem Mogilska 35 w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. […] Mogilska 35 Office będzie składać się z sześciu kondygnacji biurowych, a na parterze biurowca znajdą się lokale handlowo-usługowe dostępne także dla okolicznych mieszkańców. W części biurowej powierzchnia pięter wyniesie od 1,2 tys. do 1,9 tys. m2, umożliwiając dużą elastyczność w trakcie aranżacji oraz efektywne wykorzystanie przestrzeni przez przyszłych najemców. Pod budynkiem zaplanowano 264 miejsca parkingowe zlokalizowane na dwóch poziomach oraz parkingi rowerowe wraz z szatniami i prysznicami” – czytamy w komunikacie.Również w Krakowie Warimpex podpisał niedawno umowę najmu ostatniej wolnej powierzchni biurowej w Mogilska 43 Office. Tym samym biurowiec jest już w pełni wynajęty. Międzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie do zarządzania płacami w chmurze wynajęła około 300 m2 powierzchni na 6 piętrze biurowca, podano również.

“Bardzo cieszy nas fakt, że 100% powierzchni w Mogilska 43 Office znalazło najemców. Dzięki świetnej lokalizacji i przestrzeni biurowej spełniającej wysokie wymagania lokalnego i międzynarodowego biznesu, inwestycja od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jestem przekonany, że ten sukces podzieli także nasza kolejna propozycja biurowa Mogilska 35 Office, w której jeszcze większy nacisk położymy na rozwiązania ekologiczne i zwiększające komfort użytkowników” – podsumował prezes Franz Jurkowitsch, cytowany w materiale.

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG to spółka dewelopersko-inwestycyjna z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie. Jej podstawowa działalność skupia się na budowie i prowadzeniu hoteli i nieruchomości biurowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: insta forex | nasdaq | pkp cargo akcje kupno | develia akcje kupno | kurs akcji amica | allegro akcje opinie | notowania sp500 |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here