Naga MarketsWarimpex ma pozwolenie na budowę biur w Białymstoku, chce zacząć w tym rokuWarimpex otrzymał pozwolenie na budowę kompleksu biurowego przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Białymstoku. Budynki o łącznej powierzchni 36 tys. m2 będą wznoszone w kilku etapach. Przestrzeń biurowa klasy A zostanie uzupełniona podziemnym parkingiem oraz częścią handlowo – usługową na parterze, o powierzchni ponad 5 tys. m2. Rozpoczęcie I fazy budowy planowane jest pod koniec 2021 r.

Warimpex otrzymał pozwolenie na budowę kompleksu biurowego przy ul. Bohaterów Monte Cassino

“Białystok jest jednym z miast, które w najbliższych latach będą się szybko rozwijać. Wiele uczelni oraz wysokie kompetencje potencjalnych pracowników sprawiają, że to doskonałe miejsce dla firm z branż takich, jak IT czy centra usług wspólnych. Wykorzystując ten biznesowy potencjał miasta, chcemy zapewnić odpowiednią infrastrukturę w postaci wysokiej klasy nieruchomości biurowych” – powiedział prezes Warimpex Polska Jerzy Krogulec, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kompleks powstanie w centrum miasta, niedaleko zbiegu ulic Bohaterów Monte Cassino i Wyszyńskiego, w bezpośredniej bliskości dworca kolejowego i autobusowego. Zaoferuje 5 pięter biurowych, a na parterze na powierzchni około 5 tys. m2 znajdą się sklepy, lokale gastronomiczne i punkty usługowe. Pod budynkiem zaplanowano dwie podziemne kondygnacje z miejscami parkingowymi dla 391 aut. Powierzchnia typowej kondygnacji biurowej w pierwszym etapie wyniesie około 2,6 tys. m2, podano także.

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG to spółka dewelopersko-inwestycyjna z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie. Jej podstawowa działalność skupia się na budowie i prowadzeniu hoteli i nieruchomości biurowych w Europie Środkowej i Wschodniej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here