Naga MarketsPlatforma wymiany walut Walutomat powiększyła swoje usługi o szybkie i tanie przelewy do krajów na Dalekim Wschodzie oraz Australii, Nowej Zelandii i Kanady. To nowość w serwisie, która ma przede wszystkim ułatwić klientom biznesowym prowadzenie handlu z krajami tego regionu. Dla klientów uruchomiono też alerty walutowe.

Walutomat obiera nowy kierunek

Walutomat wprowadza w kwietniu przelewy do ośmiu krajów: Chin, Australii, Japonii, Kanady, Korei Południowej, Nowej Zelandii, Singapuru i Tajwanu. Przelewy będą dostępne w walutach USD i EUR. Jak zapewnia Walutomat, koszty realizacji takiego przelewu będą kilkukrotnie niższe niż w bankach. 

Te artykuły również Cię zainteresują

waultomat_logo_post Korzystna wymiana walut 24/7. Około 115 tys. transakcji miesięcznie. Odbierz swój rabat 50%.


 

Koszt przelewu do każdego z tych krajów w Walutomacie wyniesie 100 zł w opcji OUR. Nie dojdą tu żadne inne koszty banków pośredniczących. To bardzo ważne w transakcjach biznesowych, bo mamy pewność, że nasz kontrahent otrzyma pełną kwotę, którą mu wysyłamy – mówi Maciej Przygórzewski, główny ekspert walutowy Walutomatu. 

O możliwość wysyłki waluty do egzotycznych krajów, szczególnie Państwa Środka, dopytywali głównie klienci biznesowi. 

Dzięki nowej usłudze dostępnej w naszym serwisie, firmy mogą zaoszczędzić nie tylko na korzystnej wymianie walut, ale i otrzymać konkurencyjną cenę przelewu międzynarodowego do partnerów biznesowych w Chinach, czy Australii. Nie muszą posiadać konta walutowego, a operację wymiany waluty i jej wysyłki, wykonują z poziomu panelu naszego serwisu. Oszczędzają czas i pieniądze – mówi Miron Miesczak, Dyrektor ds. Partnerstw Strategicznych w Walutomacie. 

To nie jedyna nowość w tym miesiącu w Walutomacie. Klienci otrzymali także możliwość ustawienia alertów walutowych, które mailowo powiadomią o oczekiwanym kursie.  

Walutomat to największa platforma wymiany walut w Polsce. Umożliwia tanie przelewy zagraniczne łącznie do 50 państw na świecie. Walutomat działa już 10 lat. Wymieniono w nim już ponad 65 miliardów złotych.  Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRed Dev przerabia „Down to Hell” na planszówkę
Następny artykułKryzys gospodarki, wracamy do lat 70-tych, twierdzi Saxo Bank
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here