Naga MarketsWalutomat świętuje 11 urodzinySerwis wymiany walut Walutomat w listopadzie obchodzi urodziny i z tej okazji dla swoich klientów przygotował kosmiczny konkurs z nagrodami pieniężnymi oraz kampanię sprzedażową.

Walutomat z urodzinową niespodzianką dla klientów

Osoby, które są zarejestrowane w serwisie Walutomat i odpowiedzą na konkursowe pytanie mają szansę wygrać jedną z 11 nagród po 500 zł. Urodziny odbywają się w konwencji kosmicznej i z tym związany jest key visual, tematyka konkursu i landingi urodzinowe. 

Te artykuły również Cię zainteresują

Konkurs urodzinowy skierowany jest tym razem do naszych klientów, dziękując im za wspólne wymiany – mówi Anna Skrzypczak, p.o.kierownika marketingu i PR Walutomatu. – Dla nowych klientów mamy promocję urodzinową, dzięki której każdy, kto się zarejestruje z urodzinowego landingu, wymieni min. 500 jednostek waluty, otrzyma kartę podarunkową o wartości 30 zł do Allegro.pl

Na urodziny serwis planuje także kampanie displayowe, mailingowe, współpracę influencerską. Konkurs urodzinowy dla klientów dostępny jest pod linkiem: https://www.walutomat.pl/11lat/, a platforma z promocją na Allegro dla nowych klientów: https://www.walutomat.pl/landing/11urodziny/.

Walutomat jest najstarszą platformą wymiany walut w naszym kraju. Przez 11 lat wymieniono dzięki niemu ponad 70 mld zł. Obecnie zarejestrowanych w nim jest 365 tys. klientów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTauron rozważa udział swoich niewielkich projektów PV w aukcjach OZE
Następny artykułKurs funta po 1,37 USD, jeśli wirus odpuści, a UK i UE zawrą umowę – Westpac
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here