Naga MarketsElon Musk
Elon Musk, prezes Tesla Corp.

Walmart Inc we wtorek pozwał Tesla Inc. oskarżając ją o „powszechne zaniedbanie”, które doprowadziło do powtarzających się pożarów jej systemów słonecznych, i wzywając sąd do zmuszenia Tesli do usunięcia paneli słonecznych z ponad 240 sklepów w USA. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Tesla odrzuca oskarżenia Walmartu

Systemy energii słonecznej zainstalowane i konserwowane przez producenta samochodów elektrycznych były odpowiedzialne za pożary w siedmiu lokalizacjach, z dziesiątkami wykazującymi niebezpieczne problemy, takie jak luźne okablowanie i „gorące punkty” na panelach, zgodnie z dokumentami sądowymi złożonymi w Sądzie Najwyższym stanu Nowy Jork. Walmart został klientem SolarCity (zakupionej przez Tesla za $2,6 mld) w 2010 roku i przez następne sześć lat wyposażył 244 dachy swoich sklepów w panele, aby poprawić swój wizerunek firmy przyjaznej dla środowiska i obniżyć koszty energii – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDonald Trump obniży podatek od dochodu i od zysków ze sprzedaży aktywów?
Następny artykułO wykresach ani słowa: CHF/PLN, DAX, GOLD
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here