Naga MarketsStormX współpracuje już z Microsoftem, Nike, Adidasem, eBay’em, Targetem, Dellem i Samsungiem. Aplikacja startupu pozwala zarabiać kryptowaluty w ramach programu cashback. Teraz firma podpisała umowę o współpracy z Walmartem.

  • Dzięki zakupom w Walmart zarobisz kryptowaluty.
  • To ważny krok w adopcji BTC.

Walmart łączy siły ze StormX

StormX wystartowało z programem krypto-cashback dla klientów w kwietniu br. Teraz rozpoczyna współpracę z Walmartem.

Popularna sieć handlu detalicznego może pochwalić się tym, że obsługuje aż 265 milionów klientów każdego tygodnia, posiada ok. 11 500 sklepów stacjonarnych w 27 krajach.

Walmart jest synonimem jakości, dlatego cieszymy się, że możemy dalej zachęcać użytkowników do zakupów w tym miejscu – powiedział dyrektor generalny StormX, Simon Yu. Jak przekonuje, jego startup “jest przekonany, że użytkownicy skorzystają z programu nagród, aby zarobić swoją ulubioną kryptowalutę podczas zakupów w swoim ulubionym sklepie”.

Zainstaluj apkę na swoim smartfonie!

StormX posiada swoją aplikację mobilną, która jest dostępne w sklepach Google Play i AppStore. Ponadto – jeśli preferujcie zakupu online – możecie zainstalować ją w formie rozszerzenia przeglądarki Google Chrome.

Aplikacja umożliwia casback w kryptowalutach w wysokości od 4 do aż 14 proc. Do tego użytkownicy mogą za jej pomocą zarabiać BTC, ETH, LTC i inne aktywa, wykonując np. różne proste zadania, takie jak wypełnianie ankiet czy oglądanie reklam.

Jak na razie aplikację StormX ściągnięto ze sklepów Google’a i Apple’a aż 2,5 miliona razy. Jest niemal pewne, że teraz liczba ta mocno wzrośnie w miarę rozpowszechniania się wiadomości o integracji z siecią Walmart.

Sam Walmart miał ponoć w zeszłym roku plany emisji swojego stablecoina, o czym świadczyły zgłoszenia patentowe firmy. Jak na razie nic z nich nie wyszło, choć możliwe, że gigant starannie i w spokoju przygotowuje się do tego ruchu.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here