Naga MarketsWall Street z problemami, kurs dolara nadal korzysta z osłabienia giełdWtorkowa sesja była pierwszą regularną sesją na Wall Street w tym tygodniu i niestety – okazała się ona mocno niedźwiedzia. Akcje Tesli zanurkowały o 21% w dół ciągnąc za sobą słaby w ostatnim czasie indeks Nasdaq. inwestorzy z niecierpliwością czekają na decyzję monetarną Banku Kanady. O tym co warto wiedzieć podczas środowej sesji opowiada Adam Rak z Comparic24.tv.

  • Wall Street oraz inne światowe giełdy silnie traciły we wtorek. WIG20 znalazł się na kilkumiesięcznych minimach
  • Notowania dolara kontynuują odbicie zyskując od siedmiu sesji z rzędu, w środę w centrum zainteresowania znalazła się jednak decyzja Banku Kanady oraz dolar kanadyjski
  • Polski złoty pozostaje stabilny, silniej zyskując jedynie do funta szterlinga, a kurs GBB/PLN spada poniżej 4,90 zł.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUżytkownicy kryptowalut bezpieczniejsi dzięki przeglądarce Brave
Następny artykułKurs funta (GBP/USD) spada najsilniej od 6 m-cy. Komentuje Marek Rogalski
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here