Naga MarketsPiątkowa sesja w Nowym Jorku upłynęła pod znakiem wyprzedaży związanej z obawami o epidemię chińskiego koronawirusa. S&P500 stracił 1,77%, Dow Jones 2,09%, a Nasdaq 1,59%.

W poniższej analizie z użyciem narzędzi od Directa skupimy się na wybranych spółkach SSR (Short Sale Restriction), czyli stokach, które zostały włączone w pulę instrumentów podlegających ograniczonym możliwościom zawierania krótkiej sprzedaży. W ramach naszej strategi, skupiając się tylko na analizie technicznej, szukamy chwilowego odreagowana i odbicia z poziomów na przecenionych walorach.

World Wrestling Entertaiment (#WWE) to operator popularnej w Stanach Zjednoczonych federacji udawanych sportów walki, który doświadczył w piątek silnej – bo aż 21,5% – przeceny, w związku z doniesieniami o znaczących zmianach w zarządzie firmy. Spółka otworzyła notowania z głęboką luką, jednak kupujący szybko zareagowali, by ostatecznie ‘podciągnąć’ kurs spółki do 49 USD na koniec notowań. Dało to obraz silnej świecy popytowej w interwale D1 podpartej bardzo wysokim wolumenem.

Zgodnie z naszą strategią będziemy bronić wsparcia poniżej 45 USD, a stok możemy rozegrać na kilka sposobów – wejść ‘w ciemno’ niewielkim pakietem po otwarciu notowań poniedziałek, spróbować zebrać spółkę ‘z dołu’ jeśli spółka otworzy notowania na lekkim minusie i ustawić zlecenia zabezpieczające tuż poniżej kluczowego wsparcia lub ustawić bezpieczne zlecenie kupna z limitem powyżej 51,50 tj., najwyższych wartości cenowych z piątku. Wówczas zlecenie zabezpieczające stop loss tuż poniżej ceny zamknięcia z piątku 48,99. Spółka wykazuje podwyższoną zmienność i nierzadko szeroki spread., a dodatkowym zagrożeniem dla tradera ustawiającego się na kupno, może być niekorzystny sentyment szerokiego rynku w najbliższych dniach. Wówczas gra pod prąd jest skazana na niepowodzenie i nie będzie miała najmniejszego sensu.

WWE D1

Szukasz brokera z akcjami i futures bez minimalnego depozytu?
SPRAWDŹ NAS
WWE M5


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here