Naga MarketsWall Street w bańce spekulacyjnej? Nasdaq rośnie 8. dzień z rzęduAmerykański indeks giełdowy S&P 500 od koronawirusowych dołków odbija o ponad 40%, całkowicie wymazując tegoroczne spadki. W tym samym czasie technologiczny Nasdaq osiąga nowe rekordowe szczyty, a analitycy sugerują, że Wall Street całkowicie „odkleiła” się od realnej gospodarki. Czy obecne wzrosty, nie mające silnych podstaw makroekonomicznych, to oznaka bańki spekulacyjnej? Odpowiedzi na to pytanie szukał Piotr Gembarowski podczas swojej codziennego programu w Comparci24.tv, do którego zaprosił Łukasza Wardyna, dyrektora regionalnego CMC Markets.

  • Wall Street odbija o kilkadziesiąt procent od marcowych dołków, powracając na poziomy z końca 2019 roku
  • Nasdaq 100 we wtorek zamykał się na poziomie 10 131 pkt., rysując nowe historyczne maksima
  • Polski indeks WIG20 również odbija od koronawirusowych minimów o ponad 40%, utrzymując się w tym momencie na ponad trzymiesięcznych maksimach

Te artykuły również Cię zainteresują
Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMovie Games planuje debiut gry ‘Lust From Beyond’ w najbliższych miesiącach
Następny artykułSprzedaż domów w USA najniższa od ponad 9 lat
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here