Naga Marketstabliczka z napisem wall streetPiątkowa sesja przy Wall Street, podobnie jak i cały miniony tydzień, upłynęła pod znakiem zagrożenia chińskiego koronawirusa, którego ewentualna epidemia może negatywnie wpłynąć na działalność niektórych spółek. S&P500 osunął się o 0,90%, Dow Jones spadł 0,58%, a Nasdaq 0,93%.


Short Sale Restriction (SSR): Walory, na których warto szukać okazji do odbicia

W poniższej analizie z użyciem narzędzi od Directa skupimy się na wybranych spółkach SSR (Short Sale Restriction), czyli aktywach, które spadając w trakcie poprzedniej sesji o ponad 10%, zostały włączone w pulę instrumentów podlegających ograniczonym możliwościom zawierania krótkiej sprzedaży. W ramach naszej strategi, skupiając się tylko na analizie technicznej, szukamy odreagowana i odbicia z poziomów na przecenionych walorach.

Producent specjalistycznych leków, niewielki farmaceutyk Endo International (#ENDP) doznał w piątek wysokiej, bo aż 10% przeceny akcji, bez żadnego konkretnego powodu. Spółka wygenerowała strefę konsolidacji pomiędzy 5,89, a 6,03 (interwał H1). Pomysł transakcyjny obejmuje zagranie pod wybicie ze strefy konsolidacji – pozycja long z limitem 6,05 i wąskim stop loss’em 5,99 lub poniżej całej strefy konsolidacji 5,85 (dla traderów preferujących większy margines błędu). Transakcja jest zgodna z kierunkiem trendu wzrostowego, który utrzymuje się od wielu tygodni.

Endo International
Endo International H1

Szukasz brokera z akcjami i futures bez minimalnego depozytu?
SPRAWDŹ NAS
Endo International D1
Endo International D1

AMAG Pharmaceuticals (#AMAG) to kolejny spekulacyjny farmaceutyk, ze spadkiem o 17%, ze względu na doniesienia, iż niektórzy z członków zarządu i / lub dyrektorów spółki dopuszczali się oszustw związanych z papierami wartościowymi lub innych nielegalnych praktyk biznesowych. W trakcie piątkowego handlu stok ‘uklepał’ trzykrotnie sprawdzone lokalne wsparcie na poziomie 9,42. Pomysł transakcyjny obejmuje mocno spekulacyjne zagranie pod wybicie ze strefy konsolidacji – pozycja long z limitem 9,75 i zleceniem zabezpieczającym 9,40. Teoretyczne zasięgi bardzo dalekie, pozycje prowadzić po świecach H1 z szybkim zabezpieczeniem pozycji na break even jak tylko spółka odejdzie z pozycji wejścia w rynek.

AMAG Pharmaceuticals

Szukasz brokera z akcjami i futures bez minimalnego depozytu?
SPRAWDŹ NAS


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here