Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 280 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin Cash

Młodszy brat bitcoina radzi sobie lepiej i zyskuje dziś jako jeden z nielicznych wśród top10. W całym tygodniu zwrot na poziomie niemal 20% może być więcej niż satysfakcjonujący. Takie przyspieszenie na tygodniach oznacza że kurs zostawia za sobą opór na 400 dolarów i dość sprawnie przemieszcza się do maksimum z 2019 roku. Obecnie to podejście dzieje się na dużo mniejszym wolumenie niż w czerwcu ub. roku, zainteresowanie tym rynkiem jest niewielkie.

A jest tutaj o co grać, ponieważ zamknięcie tygodnia powyżej 520 usd zmieni długoterminowy układ sił na wykresie tego tokena. Warto obserwować reakcje wokół 480USD, ewentualna korekta mogłaby tu doprowadzić do przeceny ok 350 dolarów czyli ostatniego potwierdzonego szczytu. Oscylator wychodzi powyżej 70pkt a taka sytuacja jeszcze nie miała miejsca na tym walorze.

bitcoin cash

XRP

Kurs tego waloru nie rozpieszcza, XRP zostaje trochę w tyle, lecz jego trzecia pozycja pozostaje niezagrożona. Centralizacja jak widać nie wpływa dobrze na kurs. Niemniej jednak poprzedni tydzień to wzrost dwucyfrowy. Można powiedzieć że cena wraca z głębokich minimów do średniego zakresu. Obszar wokół 0,27-0,30 usd jest bardzo istotny, korekta na całym rynku mogłaby zawrócić ten walor z linii oporu tak jak to miało miejscu w październiku ubiegłego roku. Gdyby pojawiła się jednak płaska korekta, lub trójkąt to można będzie oczekiwać przebicia oporu i wygenerowanie nowej fali wzrostowej na XRP. Póki co spodziewam się reakcji podaży na ten poziom. Negacja spadków po zamknięciu tygodnia nad 0,30$.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here