Naga MarketsNa wykresie dziennym AUDUSD można zaobserwować silną wyprzedaż australijskiej waluty. Notowania znajdują się w okolicach silnego wsparcia 0,7500. Ostatni test wymienionych okolic doprowadził do wzmożonej aktywności strony popytowej, która ustaliła nowy wyższy szczyt. Aktualnie można zauważyć formację młota, która zwiększa prawdopodobieństwo ruchu wzrostowego. Potwierdza to również osiągnięcie nowych maksimów w dniu dzisiejszym. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższej perspektywie czasowej.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Aktualnie na wykresie czterogodzinnym zauważalna jest przewaga strony popytowej. Świadczy o tym sekwencja świec wzrostowych oraz dalsza presja kupujących. Ustalenie nowego wyższego szczytu prawdopodobnie doprowadzi do większego ruchu korekcyjnego. Silny opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 0,7600. Konfluencją dla strefy jest 61,8% zniesienia FIBO oraz spadkowa wstęga średnich EMA (75-, 100- okresowe). Spadek poniżej minimum z dnia wczorajszego prawdopodobnie otworzy drogę do dalszej przeceny.

comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here