Naga MarketsW ramach wezwania na akcje T-Bull, zawarto transakcje na 391 akcji spółki, stanowiących 0,03% kapitału i uprawniające do 0,02% głosów na walnym zgromadzeniu, po cenie 30,6 zł za sztukę, podał podmiot pośredniczący Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska. Podmiotem nabywającym ww. akcje jest January Ciszewski, a rozliczenie transakcji nastąpi 10 maja 2021 r.

W połowie stycznia br. trzech głównych akcjonariuszy T-Bull: Damian Fijałkowski, Grzegorz Zwoliński i Radosław Łapczyński zawarło porozumienie z Januarym Ciszewskim oraz Arturem Błasikiem, które dotyczy obejmowania akcji, zgodnego głosowania na walnym zgromadzeniu i prowadzenia trwałej polityki wobec spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak wówczas informowano, w wyniku nabycia wszystkich akcji objętych wezwaniem, podmiot nabywający wraz z podmiotami będącymi stronami porozumienia, w tym z podmiotami zależnymi i dominującymi, zamierza łącznie posiadać 575 152 akcje, co odpowiada 1 139 152 głosom na walnym zgromadzeniu spółki, tj. 66% ogółu głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here