Naga MarketsW wezwaniu na akcje Radpolu zawarto transakcje na 6 937 437 akcjiWarszawa, 14.10.2021 (ISBnews) – W wyniku wezwania THC SICAV-RAIF na akcje Radpolu zawarto 14 października 2021 r. transakcje na 6 937 437 akcji spółki, podało pośredniczące w wezwaniu Santander Biuro Maklerskie.

THC SICAV-RAIF nabędzie prawa ze wszystkich akcji, będących przedmiotem zapisów w odpowiedzi na wezwanie, w dniu rozliczenia transakcji,tj. 15 października 2021 r., podano także.8 czerwca br. THC SICAV-RAIF, działający w zakresie subfunduszu Fund 3, ogłosił wezwanie w związku z planowanym nabyciem do 23,92 mln akcji Radpolu, odpowiadających do 62,53% kapitału. Cena nabycia wynosiła 3 zł za jedną akcję.

Pod koniec września br. Radpol złożył wniosek do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) o udzielenie zezwolenia na wycofanie wszystkich akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym, po tym jak 17 września br. akcjonariusze Radpolu zdecydowali na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu o wycofaniu akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

Radpol to wytwórca i dostawca instalacji do przesyłu ciepła, produktów dla energetyki oraz rur z tworzyw sztucznych do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także rozwiązań dla innych gałęzi przemysłu. Kluczowymi odbiorcami produktów grupy są takie sektory, jak energetyka, gazownictwo, ciepłownictwo, kolejnictwo czy motoryzacja. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 132,6 mln zł w 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji livechat | kghm akcje opinie | kurs euro prognozy 2021 | gpw jsw | kurs akcji famur | dax notowania | dzisiejszy kurs jena |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here