Naga Marketspolenergia pepW ramach ogłoszonego przez Mansa Investments i BIF IV Europe Holdings Limited wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Polenergii zostały zawarte transakcje nabycia 10 370 213 akcji, podało pośredniczące w wezwaniu Santander Biuro Maklerskie.

“Spółka BIF IV Europe Holdings Limited, jako podmiot nabywający, nabędzie prawa ze wszystkich akcji, będących przedmiotem zapisów w odpowiedzi na wezwanie, w dniu rozliczenia transakcji, tj. 25 lutego 2021 r.” – czytamy w informacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
W listopadzie 2020 r. Mansa Investments i BIF IV Europe Holdings Limited – spółka powiązana z Brookfield Renewable Partners – ogłosiły wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 21 976 504 akcji Polenergii, stanowiących 48,36% kapitału zakładowego i głosów na walnym zgromadzeniu, pod 47 zł za akcję. W grudniu wzywający przedłużyli zapisy do 28 stycznia br., z kolei w styczniu przedłużono zapisy do 17 lutego. Na początku lutego Mansa Investments i BIF IV Europe Holdings Limited podniosły cenę w wezwaniu na akcje Polenergii do 63 zł za akcję.

Polenergia – notowana na GPW – jest pionowo zintegrowanym podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przez dystrybucję energii elektrycznej oraz gazu, po sprzedaż i obrót energią i świadectwami pochodzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here