Naga MarketsPolski kantor kryptowalut FlyingAtom poinformował we wtorek o dokonaniu reinstalacji swojego Bitomatu w Warszawie znajdującego się w przy Alejach Jerozolimskich 123A, w Galerii Millenium:

“Nowa maszyna pozwala dokonywać transakcji kupna i sprzedaży Bitcoinów. Dostęp do urządzenia jest w godzinach 10.00 – 22.00. Wraz z nowym Bitomatem uległy obniżeniu też prowizję transakcyjne. Wynoszą one obecnie 1,8% przy zakupie BTC oraz 2,8% przy sprzedaży” – poinformował FlyingAtom w nocie prasowej.

Dodatkowo na stronie internetowej kantoru można od teraz sprawdzić aktualny kurs w urządzeniu oraz stan gotówki w Bitomacie:

Źródło: FlyingAtom

FlyingAtom – polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Olsztynie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu oraz nowo otwarte w Olsztynie. Przedstawicieli firmy znajdziemy także m.in. w Gdańsku oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here