Naga MarketsZdecydowana większość analityków wydaje się być optymistyczna w kwestii Ethereum.  Komentują uruchomienie kontraktów terminowych na Ethereum na CME.

  • Dziś na CME startują kontrakty terminowe na ETH.
  • Ryan Watkins mówi,, że „strach” przed tym, jak nadchodząca premiera może wpłynąć na rynek kryptowalut, jest „śmieszny”.

Kontrakty terminowe na ETH

Ryan Watkins, badacz i analityk w Messari, zauważył niedawno, że „strach” przed tym, jak nadchodząca premiera może wpłynąć na rynek kryptowalut, jest „śmieszny”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Watkins podkreślił, że obawy przed korektą po tej premierze wynikają z „jednego punktu danych”. To znaczy, tylko tego, że poprzednia premiera kontraktów terminowych na BTC na CME zbiegła się z poprzednim szczytem na bitcoinie. Jego zdaniem, ​​nie oznacza to, że ​​nastąpi to po raz drugi. Ponadto powiedział, że istnieją wyraźne różnice w warunkach rynkowych, jakie były w grudniu 2017 r., i obecnie.

Dodał, że kontrakty futures nie są nadmiernie zawyżone, jak to miało miejsce w czasie poprzednich hoss.

Nowe otwarcie

Z kolei ekonomista Alex Kruger omówił temat bardziej konkretnie. Wskazał, że to przełom dla rynku ETH.

To świetna uwaga. Kontrakty terminowe CME pozwolą stronom, które obecnie mają trudności z dostępem do rynków ETH, na zabezpieczenie ryzyka ETH w Grayscale, napędzając wzrost popytu instytucjonalnego na ETH, zwiększając w ten sposób popyt spot i zmniejszając premię ETH – powiedział. – Obecni inwestorzy, którzy mają dostęp do produktów ETH i Grayscale, mogą nie chcieć kupować produktu, nawet po wartości aktywów netto. Wprowadzenie kontraktów futures, które powinny być handlowane po cenie spotowej lub bardzo blisko niej i mieć niższe opłaty za finansowanie produktów, może zapewnić niektórym graczom lepszy sposób na zakup Ethereum – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: komentarz do giełdy | kurs bitcoin wykres | indeks nasdaq | kryptowaluty aktualności | notowanie bitcoin |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here