W piątek notowania franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podbijają do zakresu 4,10 PLN, pokazując tym samym wypełnienie omawianej możliwości chęci podejścia pod ten zakres. Para walutowa CHF/PLN ma jednak przed sobą ważny opór do pokonania – którym niemiłosiernie jest zakres 4,10 PLN – 4,11 PLN. Jak widać po wykresie H4 – D1 para walutowa CHF/PLN nie jest w stanie wydostać się póki co powyżej tego zakresu raz a dobrze. Warto jednak będzie obserwować dalsze reakcje pary, ponieważ ostatnie zebranie dołka może faktycznie dać stosowniejsze odbicie.

  • Rynek franka szwajcarskiego wobec złotego podchodzi do 4,10 PLN
  • Rynek pokazuje tym samym, że może przedostać się wyżej
  • Podejście pod opór może dać wyższe nieco podejście w kolejnych dniach
  • Zdaje się, że celem dla rynku może okazać się 4,12 PLN

CHF/PLN w piątek dociera do oporu 4,10 PLN

wykres Kurs franka CHFPLN H4 11.06.2021
Kurs franka CHFPLN H4 11.06.2021

Rozpoczynająca się piątkowa sesja handlowa na rynku franka szwajcarskiego wobec złotego pokazuje, że ostatnie podejrzenia o możliwość wzrostu tego rynku do zakresu 4,10 PLN okazały się zasadne. W ostatnich dniach rynek pary walutowej CHF/PLN mierzył się z poziomem 4,06 – 4,08 PLN co stanowiło dla tego rynku istotną strefę – jak widać dotąd wybronioną. Na ten moment odbicie, które widoczne jest na załączonym poniżej wykresie – może być pierwszym sygnałem pro-wzrostowym sugerującym możliwość wzrostu do zakresu 4,12 PLN i wyższych zakresów w kolejnych dniach. Dlatego też warto będzie skupić się na dalszych sygnałach świadczących o możliwości podejścia rynku – które przełamać mogą jednocześnie opór widoczny na załączonym wykresie tego rynku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs dolara (USD/PLN) przy 3,66 PLN. Wzrost nadal w grze
Następny artykułAsbis [ASB], All In! Games [ALG] – Gorące spółki dnia
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here