Naga MarketsBogusz kasowskiKoronawirus, niemiecki przemysł nad krawędzią – przed światową gospodarką wielkie wyzwania, do których każdy trader musi być przygotowany. Swój spósob na przygotowanie do tradingu przybliży Państwu Bogusz Kasowski w trakcie kolejnego spotkania z cyklu CAPITALne rynki, który powstaje przy wsparciu partnera capital.com.


Kolejny webinar CAPITALne rynki  odbędzie się we wtorek 18 lutego o 11:00 (standardowo odbywa się w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca).

Capital.com
Capital.com - skorzystaj z rozwiązań sztucznej inteligencji do analizowania Twojego tradingu! SPRAWDŹ NAS

W kolejnym webinarze Bogusza Kasowskiego z cyklu CAPITALne rynki pojawia się dość enigmatyczny tytuł. Jednak w kontekście powszechnego u wielu internetowych guru pomysłu na branie krótkich pozycji w pędzącym trendzie wzrostowym na spółce Tesla, staje się on wyjątkowo jasny. Poruszane zagadnienia będą dotyczyły momentu wejścia w rynek w przysłowiowe szorty, choć nie tylko – bowiem Bogusz Kasowski poruszy także temat coraz popularniejszego gazu ziemnego, który w tym roku „szoruje po dnie”, czym zachęcił wielu inwestorów do otwarcia długich pozycji.

Tak więc w webinarze poznamy odpowiedź w jaki sposób rozgrywać kontrariańsko rynki, kiedy szukać przysłowiowego szczytu lub dołka. Nie będzie to święty Graal, ale parę podpowiedzi do rozgrywania „jest drogo” i „taniej nie będzie” na pewno się znajdzie. A oprócz tego także bieżące spojrzenie na kilka wybranych instrumentów w perspektywie na najbliższy tydzień.

Do zobaczenia we wtorek, 18 lutego o godzinie 11:00!

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z BOGUSZEM KASOWSKIMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here