Naga MarketsW listopadzie bitcoin będzie kosztował 80 tys. dol., uważa Justin BennettBitcoin ma kosztować w tym miesiącu 80 tys. dol., a w przyszłym 100 tys. dol., twierdzi Justin Bennett bazując na „fraktalach” wykresu najstarszej kryptowaluty. Jego analiza fraktali, wykresu bitcoina oraz kursu dolara, z którym BTC obecnie konsoliduje, znajduje się poniżej.

Bitcoin dąży do 100 tys. dol. tak sugerują fraktale BTC

Fraktale są interesującym sposobem na określenie, gdzie rynek prawdopodobnie ruszy się w następnej kolejności.Podczas gdy na pierwszy rzut oka może się to wydawać wróżeniem z fusów, fraktale nie są niczym więcej niż grą na psychologii. Jest to podobne do formacji technicznych.

Jednakże, jak każda metoda, nie są one pozbawione wad. Żaden fraktal nie jest też nigdy w 100% dokładny.

Powinniśmy również założyć, że każdy rynek w końcu odchyli się od fraktala, niezależnie od tego, jak długo jest on dokładny.

Bitcoin podąża za swoim fraktalem z 2017 roku od czerwca do teraz. Możesz zobaczyć, jak dokładny był on na poniższym wykresie.

W listopadzie bitcoin będzie kosztował 80 tys. dol., uważa Justin Bennett
Bitcoin i nałożony fraktal. Źródło: Cryptocademy.com

– Czy w pewnym momencie się odchyli? Z całą pewnością. Ale dopóki tak się nie stanie, zamierzam używać go w połączeniu z innymi technikami, które omawiam, aby określić co jest prawdopodobne. Fraktal Bitcoina z 2017 roku wskazuje na ruch w kierunku $80 000 w tym miesiącu, po którym nastąpi ostre cofnięcie w kierunku rejonu $65 000 – komentuje Bennett.

A jeśli będziemy podążać za fraktalem do grudnia, daje nam to cenę BTC/USD powyżej $100 000. Jest ryzyko, że ceny będą potrzebowały więcej czasu, aby się zmaterializować. Fraktal bitcoina z 2017 roku wskazuje jednak dalsze zyski w listopadzie. Czas pokaże, czy tempo jego wybicia będzie kontynuowane tak jak obserwowano m.in. od czerwca.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs dolara nadal w szerokiej konsolidacji (indeks DXY)

– DXY pozostawał w konsolidacji przez cały tydzień. Myślę, że jest to jeden z powodów, dla których BTC nie wykonał jeszcze żadnych znaczących ruchów. Jak już wspomniałem w przeszłości, BTC i DXY dzielą odwrotną korelację w długim terminie. Tak więc słabszy DXY jest uważany za byczy dla kryptowalut – dodaje analityk.

Aby DXY osłabił się, musi zamknąć się poniżej obszaru wsparcia 93,50. Jest to konfluencja wsparć, ponieważ jest to przecięcie wsparcia klina i poziomu horyzontalnego. Opór dla indeksu USD znajduje się na 94,60, a następnie na szczycie klina zwyżkującego w pobliżu 95,50.

W listopadzie bitcoin będzie kosztował 80 tys. dol., uważa Justin Bennett
Kurs dolara, indeks DXY. Źródło: Cryptocademy.com

Bitcoin konsoliduje razem z dolarem amerykańskim

Bitcoin próbował we wtorek przełamać poziom oporu 63 700 dolarów. Jednak kupujący nie byli w stanie utrzymać ceny powyżej. W ten sposób 63 700 pozostał nienaruszony jako opór, z kluczowym wsparciem w pobliżu 60 000, które BTC ponownie testował w środę.

Dzienne zamknięcie powyżej 63 700 dolarów otworzyłoby drogę do 67 000 dolarów. Wszystko powyżej tego poziomu stawia BTC/USD w pozycji „odkrywania cen”, czyli rysowania nowych maksimów.

Jak wspomniano powyżej, 60 000 jest krytycznym wsparciem: był nim przez ostatnie kilka tygodni. Poniżej tego poziomu znajduje się poziom 58 i 55 tys. dol.

– Jednak jak wskazałem powyżej, jeśli BTC będzie kontynuował podążanie za swoim fraktalem z 2017 roku, powinniśmy zobaczyć ceny osiągające 80 000 lub więcej jeszcze w tym miesiącu – komentuje Justin Bennett.

W listopadzie bitcoin będzie kosztował 80 tys. dol., uważa Justin Bennett
Kurs bitcoina. Źródło: Cryptocademy.com

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: allegro cena akcji | gielda forum | kurs akcji pko | kurs lewa prognozy | dax index | amica gpw | giełda selvita |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here