Naga MarketsW które nowe kryptowaluty warto zainwestować w 2021 roku?Poszukiwanie nowych kryptowalut, w które można zainwestować, naprawdę nabrało tempa w 2021 roku. Zaczęło się w zeszłym roku, ale eksplodowało tak szybko, jak tylko zaczął się styczeń. Dziś nie patrzymy już tylko na gigantów BTC i ETH, ale raczej na kilka nowszych, mniejszych monet, które już udowodniły, że mogą być dobrymi inwestycjami.

Nowe kryptowaluty, które niedługo mogą zrobić furorę

Wraz z nadejściem wielu nowych projektów i rosnącymi cenami walut cyfrowych, inwestorzy zastanawiają się teraz: w jakie nowe kryptowaluty zainwestować w 2021 roku?

Te artykuły również Cię zainteresują
Zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na liście jest Polkadot. Kryptowaluta istnieje już od kilku lat, ale dopiero w maju 2020 roku uruchomiła blok genesis swojego łańcucha Relay Chain. Musiało upłynąć sporo czasu aby zyskała na popularności i przyciągnęła uwagę inwestorów. Obecnie kurs kryptowaluty wynosi 35,75160 dolarów.

Uniswap (UNI) jest natywną kryptowalutą jednej z największych na świecie zdecentralizowanych giełd kryptowalutowych, Uniswap. Uniswap istnieje już względnie długo, ale podobnie jak wiele innych projektów DeFi, zyskał na znaczeniu dopiero wraz z eksplozją sektora DeFi, która rozpoczęła się w czerwcu 2020 roku. Na chwilę obecną UNI jest jednym z potencjalnie najlepszych nowych altcoinów w które warto zainwestować, głównie dlatego, że Uniswap stał się wiodącą zdecentralizowaną giełdą (DEX).

Umożliwia on sprzedaż kryptowalut, oferując jednocześnie użytkownikom wiele nowych możliwości inwestycyjnych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy udowodnił, że jest niezawodny, szybki, łatwy w użyciu, z doskonałą płynnością i możliwością dla dostawców płynności do zarabiania w zamian za pomoc platformie.

Poruszając temat wiodących inicjatyw typu DeFi, nie można pominąć Compound, który jest trzecim co do wielkości projektem w sektorze. Compound jest zdecentralizowanym protokołem pożyczkowym, który cieszy się dość dużą popularnością. Jest on młodym projektem, ponieważ został uruchomiony w czerwcu 2020 roku.

Compound to protokół pożyczkowy DeFi, który pozwala użytkownikom zarabiać na odsetkach od swoich kryptowalut deponując je w pulach obsługiwanych przez platformę. Po zdeponowaniu środków, użytkownicy otrzymują cTokeny, które reprezentują ich udział w puli. CTokeny mogą być użyte do odkupienia zdeponowanych kryptowalut. Jednocześnie może to stanowić źródło dodatkowego przychodu, ponieważ pożyczkodawcy również otrzymują odsetki po pożyczeniu swoich pieniędzy innym użytkownikom.

Capitalcom

Cardano (ADA) nie jest co prawda nową kryptowalutą, ale nowością można określić jej obecność na trzecim miejscu liście największych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej. ADA  poszybowała w górę, po tym jak jej blockchain otrzymał kilka aktualizacji w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Pozwoliły one poprawić nareszcie funkcjonalność smart kontraktu w tym projekcie, czyniąc go najlepszą nową kryptowalutą do kupienia w 2021 roku. Dzięki wsparciu dla smart kontraktów, ADA jest w końcu w stanie rywalizować z Ethereum z dużo bardziej skalowalną i silną siecią.

Wraz z gwałtownie rosnącymi cenami, wiele osób zastanawia się co czeka sektor kryptowalut. Należy jednak mieć na uwadze, że przewidywanie przyszłości tej branży jest ekstremalnie trudne, ponieważ wszystko może się wydarzyć. Jednak inwestorzy i traderzy wydają się być optymistami jak nigdy dotąd.

Na razie przyszłość kryptowalut wydaje się raczej bycza, choć nadal należy być wyjątkowo czujnym i śledzić trendy i zmiany, ponieważ branża jest ekstremalnie zmienna i ryzykowna, jak nigdy dotąd.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs biomed lublin | notowania kryptowalut | wykres kursu bitcoina | pgnig akcje | kurs akcji pgnig |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here