Naga Markets

AMC Entertainment, największy na świecie wystawca filmów, jest na dobrej drodze do przyjęcia płatności w memowych kryptowalutach tj. dogecoin (DOGE) i shiba inu (SHIB) w pierwszym kwartale tego roku. Jeśli pomysł zostanie zrealizowany już niedługo w kinach AMC będzie można zapłacić za bilet popularnymi wirtualnymi walutami.

  • AMC Entertainment Holdings to największa firma zajmująca się wystawami filmowymi w Stanach Zjednoczonych, Europie i na świecie
  • AMC jest nadal „na dobrej drodze” do obiecanego wdrożenia w pierwszym kwartale
  • Dyrektor wykonawczy AMC ogłosił w listopadzie ubiegłego roku, że jego firma zaakceptuje DOGE i SHIB za pośrednictwem Bitpay
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Dogecoin i Shiba Inu wkrótce w kinach AMC

Dyrektor generalny AMC, Adam Aaron, poinformował o postępach swojej firmy w przyjęciu płatności w kryptowalutach memowych tj. dogecoin (DOGE) i shiba inu (SHIB). AMC Entertainment Holdings to największa firma zajmująca się wystawami filmowymi w Stanach Zjednoczonych, Europie i na świecie. Firma jest właścicielem i operatorem około 950 kin i 10 500 ekranów na całym świecie.Aron napisał w czwartek na Twitterze, że był wielokrotnie pytany, kiedy AMC spodziewa się zaakceptować kryptowaluty dogecoina i shiba inu przy wszelkich płatnościach dokonywanych za pośrednictwem strony internetowej AMC i aplikacji mobilnej. Wyjaśnił, że AMC jest nadal „na dobrej drodze” do obiecanego wdrożenia w pierwszym kwartale, zauważając, że dokładny miesiąc to najprawdopodobniej marzec.

Dyrektor wykonawczy AMC ogłosił w listopadzie ubiegłego roku, że jego firma zaakceptuje DOGE i SHIB za pośrednictwem Bitpay. Aron powiedział wtedy również, że AMC zacznie akceptować shiba inu w pierwszym kwartale tego roku. Na początku grudnia Bitpay, który dotychczas wspierał DOGE, zaczął również wspierać SHIB.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Zobacz również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułCzy shiba inu (SHIB) może kosztować 1 dolara? Prognoza dla kryptowaluty
Następny artykułKurs euro w kierunku 4,45 zł w 2022 r. EUR/PLN oczami TMS Brokers
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here