Naga MarketsJedna z najczęstszych wątpliwości początkujących inwestorów wiąże się z tym w jaki sposób będą oni mogli pogodzić bieżące śledzenie rynków z pracą zawodową. Czy zatem etat i trading faktycznie się wykluczają? Na te pytania odpowie już 25 kwietnia Bartosz Sawicki, analityk roku według Invest Cuffs 2019.


Pomysły inwestycyjne na drugi kwartał 2019 roku

Szkolenie będzie poświęcone analizie rynku walutowego, surowcowego oraz giełdowego. Nasz ekspert przedstawi swoje prognozy inwestycyjne na najbliższe miesiące i wskaże, w jaki sposób optymalnie je wykorzystać.

Te artykuły również Cię zainteresują
Webinar pozwoli znaleźć również odpowiedzi na kluczowe kwestie:

  • Czy globalne spowolnienie gospodarcze przerodzi się w recesję?
  • Jakie perspektywy stoją przed spółkami paliwowymi oraz rynkiem ropy?
  • Co obecnie dzieje się na rynku miedzi i jaki wpływ na niego ma chińska gospodarka?
  • Co dalej z funtem w obliczu brexitu?

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZE

Pamiętaj! Transmisje webinarów możesz również oglądać na swoim smartfonie. Szczegóły jak to zrobić znajdziesz w mailu po rejestracji.

O prelegencie

bartosz sawicki
Bartosz Sawicki, główny analityk TMS Brokers

Studiował Finanse Międzynarodowe i Międzynarodowe Zarządzanie Finansowe w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył interdyscyplinarną ścieżkę studiów: Narodowe i Międzynarodowe Rynki Finansowe oraz Ścieżkę Finansową. Z TMS Brokers związany od 2011 roku. Szef zespołu analityków nagradzanego za trafność prognoz przez agencję Bloomberg, FX Week, Puls Biznesu oraz Gazetę Giełdy Parkiet. Pasjonat analizy technicznej oraz polityki pieniężnej. Aktywny komentator sytuacji rynkowej i gospodarczej w mediach. Odpowiedzialny za rozwój serwisu dla inwestorów TMS NonStop.

Nagroda Invest Cuffs jest zwieńczeniem roku pełnego sukcesów dla zespołu analityków TMS. Zajęli oni pierwsze miejsce w globalnym rankingu trafności prognoz EUR/PLN w ostatnim kwartale 2018 roku. Z kolei w konkursie Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” znaleźli się w tej kategorii na 4. miejscu, a najtrafniej prognozowali kurs USD/PLN.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here