Naga MarketsVoxel z wyceną przy 52,30 zł. Technika wskazuje na spadki w krótkim terminie Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 6 grudnia, podnieśli cenę docelową spółki Voxel do 54,7 zł z 52,3 zł , podtrzymując zalecenie kupna akcji. Dzisiaj notowania spółki nieznacznie spadają. Mimo podwyższonej rekomendacji, układ techniczny może wskazywać na dalszy spadek ceny w krótkim okresie czasu.

  • Wycena Voxel w górę do 54,70 zł
  • Notowania wskazują na ryzyko kontynuacji korekty spadkowej

“Wybuch pandemii odbił się na wynikach spółki w I połowie br. obniżając je w ujęciu rok-do-roku. W czerwcu Vito-Med rozpoczął wykonywanie testów w kierunku SARS-CoV-2, a Alteris ruszył z ofertą rozwiązań modułowych związanych z walką z pandemią (budowanie infrastruktury do badań w kierunki Covid-19), co przełożyło się na znakomite wyniki finansowe za III kw. br. Oczekujemy jeszcze lepszych wyników za IV kwartał” – napisano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analitycy skupiają się na wysokim zapotrzebowaniu na testy medyczne, nawet po ustaniu pandemii i wprowadzeniu regularnych szczepień.

Ryzyko kontynuacji spadków

Spoglądając na wykres dzienny widać, że ostatnie 10 sesji to bardzo słaba korekta wcześniejszego impulsu podażowego. Dzisiaj kurs dotarł pod poprzednie dołki, gdzie pojawiła się reakcja podaży. Istniej więc ryzyko spadku notowań w tym miejscu i kontynuacji trwającej korekty, mimo że szerszy trend nadal pozostaje wzrostowy.

voxel

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here