Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Voxel należy do liderów rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferując kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie.

Te artykuły również Cię zainteresują


Fed nieco bardziej „jastrzębi”voxel

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas ostatniej sesji przed Świętami 5% i „wyrwała” się z trwającej od dłuższego czasu konsolidacji. Dokładnie od 9 marca mieliśmy całą serię świec z długimi dolnymi cieniami na zbliżonym poziomie. Cieszy fakt, że wybicie dokonało się na wysokich obrotach, które utrzymywała się już od kilku dni. Wybroniona została 10 miesięczna linia trendu wzrostowego, która dotąd była dokładnie respektowana. Odbicie sprawia, że notowania w ostatnim czasie zaczynają formować potencjalne podwójne dno, które trwale kończyłoby korektę. Warto mieć na uwadze, że niedawno kurs osiągnął nowy, historyczny szczyt i po nim zaczęła się trwająca nadal korekta. Wydaje się, że obecnie pojawia się szansa na powrót do maksimów trendu na co mogą wskazywać wysokie obroty podczas kształtowania się dwóch ostatnich dołków. O spółce pisałem poprzednio 15 marca.

Neuca to spółka zajmująca się dostawą produktów i usług na rynku zdrowia w Polsce.

neuca

Kolejna spadkowa sesja jaka miała miejsce w ubiegły czwartek przedłużyła trwającą już ponad 4 miesiące korektę. W jej trakcie doszło do przełamania świetnie respektowanej linii trendu wzrostowego co w sumie było jednoznaczne z głębszymi spadkami. Obecnie kurs dociera do okolic okrągłych 300 zł, gdzie mamy ważny poziom wsparcia wynikający z poprzednich wierzchołków. Szerszy, wieloletni trend nadal pozostaje wzrostowy, dlatego warto obserwować zachowanie ceny w najbliższym czasie. Jeżeli jednak przy 300 zł nie pojawi się mocna reakcja popytu i kurs przełamie wsparcie, będzie to czytelny znak, że czeka nas kontynuacja przeceny. Kolejne ważne wsparcie można znaleźć w rejonie 250 zł.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDaytrading: formacja 1-2-3 na NZD/USD?
Następny artykułGrupa Azoty [ATT] – Analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here