Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Voxel należy do liderów rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferując kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie.

Te artykuły również Cię zainteresują
voxel

Spółka zyskała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia 4,3% i w bardzo mocnym stylu doprowadziła do wybicia oporu okolic 20 zł. Co ważne, cały ruch wzrostowy, poprzedzający wybicie budowany był przy udziale większego wolumenu. Wczorajszy sukces popytu sprawia, że obecnie najbliższym celem jaki powinien zostać osiągnięty jest historyczne maksimum notowań z początku bieżącego roku czyli niespełna 22 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Amica Wronki jest jednym z największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego w Polsce.

amica

Spółka na początku trwającego miesiąca odnotowała nowe, historyczne maksima. Dość szybko jednak doszło do korekty w rejon 200 zł. Po kilku dniach konsolidacji na wsparciu opartym o jeden z wcześniejszych szczytów, wczoraj kupujący ponownie ruszyli do walki. Wzrosty sięgnęły 3,4% i gołym okiem widoczne jest mocne odbicie w górę. Na początku września spółka otrzymała rekomendację z ceną docelową przy 230 zł. Wydaje się, że jeżeli poprawione zostanie ostatnie maksimum to scenariusz taki stanie się dość realistyczny.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here