Naga MarketsVotum może stracić na nowym pomyśle KNF dla Frankowiczów Podczas środowej sesji światło dzienne ujrzał najnowszy raport DM BOŚ dla spółki Votum. Wycena została ustalona na poziomie 25,70 zł w perspektywie 12 miesięcznej. Utrzymano także zalecenie kupna akcji, mimo że w raporcie wskazano na pewne ryzyka dla firmy. Obecnie kurs akcji spada o ponad 3%.

  • Votum wycenione na 25,70 zł
  • Ryzykiem nowy pomysł KNF dla posiadaczy kredytów we frankach

„W raporcie wspomniano o nowym pomyśle Komisji Nadzoru Finansowego
na rozwiązanie kwestii frankowej, który został przedstawiony podczas spotkania zorganizowanego przez Związek Banków Polskich. KNF jest zdania, że banki powinny zmienić swoją dotychczasową strategię i zwiększyć atrakcyjność warunków ugód proponowanych klientom w celu ograniczenia porażek sądowych i rosnących kosztów sporów. Oferowane przez Banki porozumienia powinny być rozsądną alternatywą dla drogi sądowej. W przypadku wprowadzenia rozwiązania, które byłoby realną alternatywą do postępowań sądowych przez większość banków, dostrzegamy istotne ryzyko mniejszych niż zakładamy przychodów w segmencie dochodzenia roszczeń dla Votum” – napisano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W konsolidacji

Na wykresie mamy trend boczny, a obecnie cena utknęła w niewielkiej konsolidacji. Wybicie z niej powinno wskazać na dalszy kierunek. Albo ruszymy na wsparcie powyżej 10 zł, albo cena wzrośnie do oporu w rejonie 15 zł.

votum


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here