Naga Markets
Cena akcji spółki VOLVO notowanej na giełdzie w Sztokholmie znajdowała się jeszcze do niedawna w trendzie spadkowym. Jednakże wzrosty do których doszło w lipcu doprowadziły do przełamania linii trendu spadkowego i dynamicznego ruchu w kierunku północnym.

Obecny tydzień także rozpoczął się od silnego wzrostu i doszło do przełamania kluczowego oporu na poziomie 95.00. Tym samym otwarta została droga do dalszych wzrostów w kierunku poziomu 99.80, gdzie znajduje się szczyt z 22-go kwietnia br.

Kontrakty CFD na akcje szwedkich spółek posiada w swojej ofercie HFT Brokers.

Oczywiście zanim cena się tam skieruje może dojść do korekty. W takiej sytuacji wsparcie powinien zapewnić niedawny poziom oporu przy 95.00, ale także linia trendu prowadzona od dołka z 6-go lipca 2016 r.

0709-VOLCOtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCHF reaguje na silne wsparcie
Następny artykułCredit Agricole wierzy w longi na USD/CAD
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here