Naga MarketsvoiceBlock.One uruchomi swoją platformę mediów społecznościowych przed pierwotnie planowanym terminem. Chodzi o Voice, platformę mediów społecznościowych twórców EOS. Ta ma zostać uruchomiona 4 lipca.

  • Blockchainowa platforma społecznościowa wystartuje w lipcu.
  • Block.One zainwestowało w projekt 150 mln USD.

Voice: wielki start 4 lipca

Zgodnie z tweetem opublikowanym przez Dyrektora Generalnego Voice, Salaha Zalatimo, platforma mediów społecznościowych będzie dostępna dla już w Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. To wtedy zarejestrowani użytkownicy będą mogli zacząć publikować tam swoje treści.

Platforma przechodzi testy wersji beta od 14 lutego. Wiemy też, że użytkownicy Voice będą mogli zaprosić do niej swoich znajomych.

Portal za 150 mln USD

Block.One zainwestowało w projekt 150 mln USD. Ponadto firma zakupiła domenę voice.com za 30 milionów dolarów.

Cointelegraph poinformowało też, że Block.One uzyskało patent na oparty na blockchainie. To “system licytacji na potrzeby promocji związanej z popularnymi postami w mediach społecznościowych”. Patent prawdopodobnie zostanie wdrożony na Voice.

Jednak pomimo tego, że jest platforma będzie zasilana kryptowalutą, Voice stało się przedmiotem kontrowersji z powodu obaw o prywatność. Chodzi o to, że wszyscy użytkownicy platformy zostaną dokładnie zweryfikowani. Co jednak warto podkreślić, chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Niektóre metadane zostaną użyte do „zapobiegania przestępstwom i ich wykrywania”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here