Naga MarketsVixa Games zawarła umowę wydawniczą z Qubic Games Tytuł z portfolio produkcyjnego Vixy Games – Love Colors, 17 września trafi na PC i konsole Nintendo Switch. Za wydanie gry na japońską konsolę odpowiada spółka Qubic Games. Cenę projektu ustalono na 3,99 USD. W pierwszej połowie 2022roku Vixa Games planuje debiut na rynku NewConnect. Wcześniej studio rozważa przeprowadzenie emisji akcji.

Vixa Games: premiera Love Colors na PC i Nintendo Switch została wyznaczona na 17 września br.

Qubic Games, notowane na NewConnect studio z wieloletnim doświadczeniem, które tworzy gry oraz dystrybuuje tytuły na wybrane platformy, w tym głównie na Nintendo Switch,będzie odpowiedzialne za wydanie gry Love Colors.W portfolio wydawniczym spółki jest m.in. ColoringBook, tytuł o wielomilionowym zasięgu na japońską konsolę, który gatunkiem nawiązuje do Love Colors. Cieszymy się, że nasza produkcja zostanie wydana przez tak doświadczonego partnera. Liczymy, że wiedza studia przełoży się na wysoką jakość projektu i dotarcie do szerokiego grona odbiorców, zainteresowanych tego typu produkcjami– mówi Juliusz Mićko, prezes zarządu Vixa Games.Od 17 września gra będzie dostępna na Nintendo Switch w Europie i w Ameryce oraz globalnie na PC na platformie Steam.

– W momencie premier udostępnimy także dwa płatne dodatki (DLC). Cena na Nintendo Switch dla wersji podstawowej została ustalona na 3,99 USD, pojedynczy DLC – 2,49 USD lub 3,99 USD w przypadku zakupu dwóch dodatków jednocześnie. Ceny na komputerach osobistych będą zbliżone do tych z konsoli – dodaje Juliusz Mićko.

Love Colors to relaksująca wirtualna kolorowanka w klimacie mindfulness i stylistyce pixelartu. W rozgrywce może jednocześnie uczestniczyć  czterech graczy.

– W wersji podstawowej oddamy do dyspozycji graczy aż 150 kolorowanek, które charakteryzuje zróżnicowany poziom trudności. Do wyboru będzie  10 obszarów  tematycznych, m.in. zabawne potwory, pyszne potrawy i napoje, stylowe ubrania.Liczymy, że ponadczasowa mechanika gry spotka się z dużym zainteresowaniem w środowisku graczy, które będzie mieć przełożenie na wysokie wyniki sprzedaży – podsumowuje Juliusz Mićko.

Vixa Games rozważa przeprowadzenie emisji akcji, z której chce pozyskać od inwestorów kwotę do 3 mln zł. Środki te przeznaczy m.in. na realizację nowych gier indie premium, sfinalizowanie aktualnych projektów, tzn. The Crackpet Show, Horrorchero i Caravan oraz rozbudowę wewnętrznych zespołów studia.

Jednocześnie studio pracuje nad autorską produkcją The Crackpet Show. Podczas Game Night, wydarzenia towarzyszącego Gamescom 2021, największym europejskim targom gier, Vixa Games zaprezentowała tytuł graczom oraz potencjalnym partnerom biznesowym. PC-towa wersjaThe Crackpet Showma być dostępna w trybie earlyaccess w czwartym kwartale br. Premiera pełnej wersji tytułu na PC, Nintendo Switch, Xbox oraz PlayStation planowana jest w 2022 r.

invest

W pierwszej połowie 2022 r. Vixa Games chce dołączyć do rynku NewConnect.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara australijskiego wykres | giełda comarch | kernel kurs akcji | kurs azoty | kurs akcji biomed | nasdaq indeks | analiza btc |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here