Naga MarketsVixa Games: The Crackpet Show w finale Games Week BerlinAutorska produkcja Vixa Games SA – The Crackpet Show – znalazła się w gronie ośmiu tytułów nominowanych do nagrody na najlepszą grę tegorocznej edycji Games Week Berlin. Tytuł dla dorosłych z kreskówkowym stylem graficznym zadebiutuje na PC w formule wczesnego dostępu 16 grudnia br.

Produkcja Vixa Games SA w gronie tytułów nominowanych do prestiżowej nagrody

Docelowo projekt ukaże się także na konsolach Nintendo Switch i Microsoft Xbox. Do 29 listopada trwają zapisy inwestorów w ramach pierwszej oferty publicznej akcji spółki. Vixa Games  planuje debiut na NewConnect w drugim kwartale 2022 roku.– Znalezienie się w gronie finalistów tak prestiżowego wydarzenia jak Berlin Games Week to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze autorskie produkcje są doceniane także za granicą. Cieszy nas również fakt, że najnowsza nominacja to już kolejne wyróżnienie „The Crackpet Show” na arenie międzynarodowej. Podczas tegorocznej konferencji devPlay zdobyliśmy drugie miejsce spośród 20 finalistów w kategorii najpopularniejszej gry. „The Crackpet Show” znalazło się również w gronie 62 tytułów pokazywanych w trakcie tegorocznej edycji wydarzenia The MIX Next – jednego z najważniejszych wydarzeń online dla gier indie w IV kwartale 2021 roku – mówi Juliusz Mićko, prezes zarządu Vixa Games.

The Crackpet Show trafiło do ścisłego grona ośmiu gier nominowanych do nagrody w kategorii – Najlepsza Gra – Games Week Berlin. W trakcie gali, finaliści mieli  kilka minut na przekonanie do swojego projektu jury oraz publiczności.

W 2019 roku Games Week Berlin odwiedziło około 27 tysięcy międzynarodowych twórców gier, wydawców, inwestorów oraz multiplikatorów z instytucji publicznych i branży medialnej, a także graczy. W tym roku wydarzenie stało się w całości cyfrowe. Konferencja odbywa się w dniach 23-25 listopada.

Przed nami najważniejsze eventy gamingowe w Europie, na których będziemy obecni. Jeszcze w tym roku zaprezentujemy „The Crackpet Show” na Games Gathering 2021 – największej konferencji B2B w Europie Wschodniej organizowanej w Kijowie. Wydarzenie poświęcone jest tematyce tworzenia gier. Odwiedzający znajdą tam również wiedzę na temat najnowszych trendów w branży gamingowej. „The Crackpet Show” będzie pokazywany w części online, w sekcji poświęconej grom niezależnym – mówi Juliusz Mićko, prezes zarządu Vixa Games.

Dotychczas gra The Crackpet Show była m.in. częścią wirtualnej edycji największych targów dla graczy w Europie – Gamescom, w sekcji gier niezależnych. W ramach wydarzenia spółka zaprezentowała trailer gry na kanale IGN, który zgromadził prawie 20 tys. wyświetleń. W dniu eventu padł rekord liczby dodań TCS do wishlisty – prawie 1,5 tys. w ciągu 24 godzin.

15 listopada rozpoczęły się zapisy na akcje Vixa Games, oferowane w ramach pierwszej publicznej oferty. W jej ramach inwestorzy mogą nabyć 183 375 nowo emitowanych akcji zwykłych na okaziciela serii C. Cenę emisyjną ustalono na 16,36 zł za jedną akcję. Spółka chce pozyskać od inwestorów do 3 mln zł. Środki te zostaną przeznaczone głównie na sfinansowanie nakładów związanych z tworzeniem gier studia. Zapisy potrwają do 29 listopada.

W drugim kwartale 2022 roku Vixa Games ma plany dołączenia do spółek notowanych na NewConnect.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena ropy wti | kurs forinta sprzedaż | brokerzy ecn | kghm akcje notowania | blik co to | eurocash kurs | kurs liry tureckiej w kantorach |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here